Opublikowano dzień temu

Ultraprosty telefon dla seniorki z mocną baterią?

Jak w temacie, szukam komórki dla 98-latki - jak najprostszego, z jak najlepszą baterią i bezproblemowego. Funkcji jak najmniej, klawisze jak największe. Babcia będzie tylko odbierać telefon, więc "zielona słuchawka" powinna być duża, widoczna i łatwa do wciśnięcia.
Czytaniem SMS-ów, wybieraniem numerów z książki adresowej i ładowaniem telefonu zajmuję się ja, więc chodzi mi o telefon, w który przede wszystkim będzie działał bez zarzutu i pozwalał seniorce na łatwe odbieranie połączeń.
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Oczywiście w umysłach producentów nie istnieje sytuacja, że ktoś może potrzebować dużej baterii, a jednak być seniorem a nie budowlańcem -.-
  Także nie istnieje telefon który by miał dużą zieloną słuchawkę (nie przedzieloną na pół "niepotrzebnymi" przyciskami do menu) oraz baterię tak chociaż 2000 mAh (lub więcej) jednocześnie.

  Najbliżej prawdy jest chyba myPhone Halo 4. Bo jest telefonem stricte dla seniorów.
  I co prawda ma ten nieszczęsny podział że zielona słuchawka jest połowy wielkości jakiej powinna być, to nadrabia tym że jest po prostu duży (jak na telefon dla seniora).
  No i ma 2500 mAh (i co prawda niepotrzebnie kolorowy ekran, ale kolory nie zasypią różnicy między telefonami z 800 mAh a 2500 mAh).

  tabletowo.pl/now…te/

  INB4 4G niepotrzebny bajer - chyba jednak życzymy seniorce ponad 100 lat, a 3G wyłączą już za chwileczkę już za momencik.
  uke.gov.pl/blo…tml

  A żeby rozmówców było lepiej słychać VoLTE też nie zaszkodzi, żeby było klarownie słychać co mówi osoba po drugiej stronie.
  orange.pl/por…ac/