Opublikowano dzień temu

Uchwyt na telefon do samochodu.

Poleci mi ktoś dobry, funkcjonalny uchwyt na tel do samochodu? Pewnie przetestowaliście już różne więc chciałbym skorzystać z Waszych doświadczeń 😁
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika yenfnbqee
  Testowałem różne, w końcu za namową pepperków skusiłem się na iOttie One Touch 5.

  Kosmos. Normalna cena ponad 100 PLN, pierwszy na promce kupiony chyba ze dwa lata temu za 69 - monety allegro, drugi rok temu za 85 PLN (do drugiego samochodu).

  Skusiłem się również na jakąś 'podróbę' iOttie, czyli tego TOPK amazon.pl/gp/…2LD do samochodu dla dziewczyny, też za namową pepperków, że niby równie dobry. Ogólnie faktycznie bardzo podobny, mocowanie, ramię wyglądają na równie solidne. Ale wkurza mnie w nim to, że trzeba go zamykać, jak się w nim postawi telefon, w iOttie wystarczy odpowiednio telefon na uchwycie postawić i sam się zaciska. Więc bardziej przemawia do mnie iOttie, dlatego po próbie z TOPK do drugiego samochodu też trafił iOttie.

  Upały i mrozy (niewielkie, ale jednak) nie są dla niego straszne (Edytowano)
  Awatar użytkownika SperoLux
  Autor
  Dzięki, sprawdzę
 2. Awatar użytkownika PabloGG
  Tylko magnetyczne! Ja przerabiałem już chyba wszystkie rodzaje - na przyssawki do szyby, do deski rozdzielczej, do kratki wentylacyjnej i grawitacyjne, na "ścisk" z boku, na nacisk plecami telefonu... I już wiem, że tylko magnetyczne - wygoda NIEPORÓWNYWALNA. Przykładasz telefon i cyk. Nie musisz równo przykładać, żeby poprawnie zacisnęło, nie musisz nic dociskać, nie bawisz się w żadne uwalnianie przyciskami, żeby go podnieść, nie musisz nawet równo podnosić, żeby się nie zaklinował (jak w grawitacyjnych) itp. Mocowanie do kratki wentylacyjnej - "krótkie" (tzn. telefon przylega dosyć blisko), ramię dźwigni, która powstaje jest tak mała, że nawet największy telefon nie ma prawa jej uszkodzić (a jak chcesz możesz kupić taki z regulowanym chwytakiem i ustawić sobie kąt tak, żeby dolna część telefonu opierała się o element samochodu, ale nie ma takiej potrzeby). Spróbuj sobie jakąś najtańszą wersję, za kilka złotych z Rossmanna czy czasami w biedronce bywa i sprawdź sam.
  Awatar użytkownika SperoLux
  Autor
  Pewnie właśnie tak zrobię. Kupię jakieś tańsze do przetestowania Jako, że bardziej mi odpowiada mocowanie na desce/szybie, to wezmę jeden na szybę i jeden na kratkę 😁 no i zobaczymy co się sprawdzi.
 3. Awatar użytkownika Jaybeast
  18883777-3ogol.jpguzywalem w kazdym aucie. Przyklejam go do szyby. Nie uzywam holderow mocowanych w kratkach nawiewu bo boje się że się wyłamią plastiki w kratce, jak sie powiesi duzy telefon.
  Awatar użytkownika SperoLux
  Autor
  Dzięki, sprawdzę 🏻
 4. Awatar użytkownika el_marinar
  SIlver Monkey premium na kratkę.
  Awatar użytkownika SperoLux
  Autor
  Dzięki, sprawdzę
 5. Awatar użytkownika MichalPa
  Tylko Samsunga
  Awatar użytkownika SperoLux
  Autor
  Jakiś konkretny model polecasz/używasz? Oczywiście rozumiem, że dla Ciebie i według Ciebie tylko Samsung jest wart uwagi
Awatar użytkownika