Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

TYTANI

13
wrz 19. 2019
zagramw.to/tytani

Być może ktoś jeszcze nie wie a może być zainteresowany.
Dzisiaj o godzinie 10:00 na platformie zagramw.to startuje kampania najnowszej gry Łukasza Woźniaka z Go On Board.
Poprzednia kampania Łukasza która dotyczyła gry VALHALLA zakończyła się spektakularnym sukcesem czyli:
8633 WSPARĆ
1055% CELU FINANSOWEGO
527 763 zł Z POTRZEBNYCH 50 000 ZŁ
O Valhalli było głośno w Internecie przez cały miesiąc gdy pobiła wszystkie rekordy planszówkowego crowdfundingu wśród polskich portali.
Gra zapowiada się ciekawie.
Planowana dato dostawy to sierpień 2020r.
Cena wersji early bird będzie wynosiła 299zł + koszt dostawy (+18 zł Kurier DPD lub paczkomaty)
- Sugerowana Cena Detaliczna będzie wynosiła 399 zł, ale może urosnąć wraz z wzrostem zawartości pudełka
- Cena na Kickstarterze będzie wynosiła 99 USD, ale niewykluczone że będzie wyższa
187510.jpgWspierając grę w pierwszych 24 godzinach dostajemy unikatową figurkę pierwszego gracza.Taka figurka Króla na tronie trafi gratis dla każdego, kto wesprze Tytanów w pierwszych 24 godzinach polskiej kampanii.
facebook.com/tit…40/

Dodatkowo w tej cenie dostaniemy wszystkie dodatkowe cele ufundowane nie tylko w polskiej kampanii, ale również te odblokowane na kickstarter.com

187510.jpg
Tytani to nowa gra typu "area control" wydawnictwa Go on Board.
Jest to silnie kompetytywna gra osadzona w realiach XVII wiecznej Europy. W czasie rozgrywki staniesz na czele swojego narodu, który wspierany przez mitycznego Tytana, dąży do dominacji na Starym Kontynencie.

Gra posiada również wariant Solo, w którym samotnie zmierzysz się w bitwach o przywództwo w Europie rozgrywając scenariusze oparte o prawdziwe wydarzenia historyczne.

youtube.com/wat…eNw
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

13 Komentarzy
Mam wrażenie, że w porównaniu do hitów z kicka wygląda to trochę biednie.
I żeby nie było - sam dałem plusa, bo każda tego typu informacja jest wg mnie na wagę złota. Sam zastanawiam się czy nie kupić. Dzięki!
żadna okazja, gość robi słabiutkie gry, a później leżą na wyprzedażach.
Po pierwszej jego grze Vahalla na pewno w ciemno nie kupie jego gry. Ale również plusika dam.
Wydaje mi się że właśnie cena 299 jest najodpowiedniejsza za ten zestaw. Są bardzo duże szanse, że dostaniemy jeszcze sporo dodatków z których sporo będzie na wyłączność platformy. Niestety ale gry cały czas drożeją, a jakość ich wykonania i detali jest coraz wyższa. Zresztą co te pieniądze będą warte jak wejdzie nowa pensja minimalna
@Maciej.Grzmielewski była już o tym mowa wielokrotnie, crowdfunding to nie jest okazja bo to, że wydawca teraz powie, że gra będzie kosztować 400 zł to wcale nie znaczy, że będzie w innych sklepach za tyle sprzedawana.
SCD na poziomie 399 i 30-40% rabatów dla sklepów, które sprzedają potem z narzutem 5% daje cenę rynkową 250-294 zł. Tutaj zawartość dodatkowa musiałaby naprawdę być bardzo dobra, żeby opłacało się mrozić pieniądze na ponad pół roku.
Temat na pewno jest dyskusyjny i nikt nie zagwarantuje że nie kupisz tej gry nigdy w niższej cenie. Należy jednak zwrócić uwagę, że w sprzedaży sklepowej będzie tylko zawartość podstawowa, a niższa cena nie wejdzie wcześniej niż pół roku po dostawie z platformy. Sam żałują że nie wsparłem kampanii Rising Sun na KS. Fakt, że teraz grę kupić można za mniej niż 300 zł (w kampanii 100$) więc taniej, ale jest to o wiele uboższy zestaw. Powiem tylko że w sklepach które wsparły grę zestaw z KS kosztował 1999zł i nakład się rozszedł. Próżno też szukać tej wersji na rynku wtórnym.
Maciej.Grzmielewski19/09/2019 11:25

Temat na pewno jest dyskusyjny i nikt nie zagwarantuje że nie kupisz tej …Temat na pewno jest dyskusyjny i nikt nie zagwarantuje że nie kupisz tej gry nigdy w niższej cenie. Należy jednak zwrócić uwagę, że w sprzedaży sklepowej będzie tylko zawartość podstawowa, a niższa cena nie wejdzie wcześniej niż pół roku po dostawie z platformy. Sam żałują że nie wsparłem kampanii Rising Sun na KS. Fakt, że teraz grę kupić można za mniej niż 300 zł (w kampanii 100$) więc taniej, ale jest to o wiele uboższy zestaw. Powiem tylko że w sklepach które wsparły grę zestaw z KS kosztował 1999zł i nakład się rozszedł. Próżno też szukać tej wersji na rynku wtórnym.


Tyle, że taka Valhalle to można kupić w edycji zagramw.to i to nawet nie tylko z rynku wtórnego tylko ze sklepu po prostu:
gracula.pl/pro…875
I nie wątpię, że tutaj będzie tak samo więc wolę poczekać aż gra wyjdzie bo i tak się ją będzie dało dostać z dodatkami.
Wsparcie w kampanii powoduje że gra zawiera więcej dodatkowych elementów. Cena z linku to 179zł ja swój egzemplarz early bird kupiłem za 119 zł a za przesyłkę zapłaciłem 10 zł. Grę dostałem rok temu, a między innymi dlatego, że dokonałem tego wsparcia ktoś inny może kupić grę za cenę o 60 zł większą. Każdy musi zadecydować sam czy chce wesprzeć projekt i zamrozić pieniądze w zamian za niższą cenę i exclusivy. Wydaje mi się, że pokazałem że to jednak promocja zwłaszcza że na tą chwilę gra już prawie jest ufundowana więc ryzyko jest małe. Łukasz pokazał podczas kampanii Valhali, że dba o wspierających co widać w aktualnościach na stronie zagramw.to/val…lla. w ciągu najbliższego miesiąca otrzymam pełen zestaw wszystkich kart z gry w lepiej wykonanej wersji na grubszym papierze i kalka gratisów (ciekawe czy zakup w sklepie to obejmuje).
Ponadto wydawca gwarantuje, że nie będzie sprzedawał gry po niższej cenie więc sklepu musiałyby zejść z zysków.
Ja widzę, że chcesz kupić fajny model auta na przyszły rok, ale poczekasz do 2021 bo wtedy będzie taniej, a jeśli nie to zawsze można kupić z rynku wtórnego. Pozdrawiam

2848921-ooHIV.jpg
Maciej.Grzmielewski19/09/2019 12:16

Wsparcie w kampanii powoduje że gra zawiera więcej dodatkowych elementów. C …Wsparcie w kampanii powoduje że gra zawiera więcej dodatkowych elementów. Cena z linku to 179zł ja swój egzemplarz early bird kupiłem za 119 zł a za przesyłkę zapłaciłem 10 zł. Grę dostałem rok temu, a między innymi dlatego, że dokonałem tego wsparcia ktoś inny może kupić grę za cenę o 60 zł większą. Każdy musi zadecydować sam czy chce wesprzeć projekt i zamrozić pieniądze w zamian za niższą cenę i exclusivy. Wydaje mi się, że pokazałem że to jednak promocja zwłaszcza że na tą chwilę gra już prawie jest ufundowana więc ryzyko jest małe. Łukasz pokazał podczas kampanii Valhali, że dba o wspierających co widać w aktualnościach na stronie https://zagramw.to/valhalla. w ciągu najbliższego miesiąca otrzymam pełen zestaw wszystkich kart z gry w lepiej wykonanej wersji na grubszym papierze i kalka gratisów (ciekawe czy zakup w sklepie to obejmuje).Ponadto wydawca gwarantuje, że nie będzie sprzedawał gry po niższej cenie więc sklepu musiałyby zejść z zysków. Ja widzę, że chcesz kupić fajny model auta na przyszły rok, ale poczekasz do 2021 bo wtedy będzie taniej, a jeśli nie to zawsze można kupić z rynku wtórnego. Pozdrawiam [Obrazek]


Też zamówiłem z kampanii i to z płatnymi dodatkami, ale właśnie opinie po wydaniu Valhalli mnie zniechęciły do wsparcia kolejnego projektu. Dużo osób narzekało na braki, na niedoróbki i inne rzeczy. Ja dostałem wszystko, ale patrząc co się działo na zagramwto między innymi z Solar City czy Klanami Kaledonii to się wstrzymuję ze wspierania tam projektów.
Te kampanie niestety były porażkami. Sam wsparłem Klany i uważam, że Czacha poleciała po całości. Ale to jest gra Łukasza i bardzo mi się podobało jak podszedł do ewentualnych dosyłek brakujących elementów, do wymiany kart na nowe i do udostępnieniu Wspierającym na zagramw.to celów z KS. Bardzo mi się to podobało i to właśnie to przesądziło że wsparłem Tytanów. Jednocześnie nie zamierzam już wspierać niczego co wypuści czacha.
Gra ufundowana w 4 godziny, więc już teraz zakup jest pewny
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje