Twisto: KONIECZNOŚĆ wyboru darmowego planu albo 9,99 zł / mc

4
sie 31. 2020
Twisto wprowadziło plany taryfowe, które mają obowiązywać od 1 października, o czym pewnie już każdy wie, kto ma ich kartę. Ale może nie wszyscy wiedzą, że aby pozostać na bezpłatnej taryfie, trzeba dokonać jej wyboru do 30.09.2020!

Cytując ze strony:
"Od 1 października 2020 r. zaczną obowiązywać dwa plany taryfowe - Online i Space! W połowie września w Twojej aplikacji Twisto pojawi się opcja wyboru planu jednym przyciskiem. Klienci, którzy do 30 września 2020 r. nie dokonają wyboru, automatycznie znajdą się w planie Space."
Źródło: twisto.pl/poz…we/

Wydaje mi się, że nie było tego zapisu wcześniej, dlatego wrzucam do dyskusji, żeby nas nie oskubali

Plan Space jest płatny 9,99 zł / miesiąc, a jego opłacalność wydaje mi się znikoma, chyba że ktoś leni się testować inne cashbacki, albo potrzebuje karty fizycznej czy Google Pay.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
I cyk "łapiemy" klienta na "drobne" 10 zł/mc. Dzięki za ostrzeżenie (w imieniu tych co 'majom a nie czytajom')
Niestety będzie więcej takich akcji podejrzewam.. z free będzie $$$
www01/09/2020 23:20

Niestety będzie więcej takich akcji podejrzewam.. z free będzie $$$


Jak będzie trzeba płacić za Twisto, to uciekam od nich, bo są darmowe alternatywy, które zresztą też mam, jak Alior Kantor, Revolut czy Curve. Twisto mi pasuje, bo jest w trybie kredytowym, więc nie trzeba pamiętać o doładowywaniu. A drugi plus taki, że jakby się nagle zamknęli, to oni mają problem z kasą a nie my
Podbijam, żeby przypomnieć o kończącym się czasie na wybór planu!
14 września zrobiłem o tym wrzutkę razem z instrukcją krok po kroku, co trzeba zrobić, ale moderacja usunęła moją okazję twierdząc, że to był dubel mojej dyskusji Trochę słabo, jak zgłaszałem kilka razy pseudo-okazje pewnego użytkownika, który w nosie miał komentarze, to nikt z tym nic nie zrobił, a tutaj ważne info i usunięte, zanim się w ogóle pojawiło...
Ale już nie narzekam tylko wstawiam zrzuty z mojej usuniętej okazji.
Najważniejsza rzecz moim zdaniem, to że trzeba zmienić kartę fizyczną na wirtualną, co też opisałem.
5183360-dgDBr.jpg
5183360-bd6r4.jpg
5183360-7Yv8o.jpg
5183360-kaIgj.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst