Opublikowano 26 lutego 2021

TV Box do Geforce Now/Steam Link

Cześć wszystkim,
szukam TV boxa z Androidem/Androidem TV (bo mój TV ma dość egzotyczny system własny). Wymagania:
- Sprawna obsługa Geforce Now/Steam Linka/Xcloud
- Obsługa IPLA i Playera (TVP).
- Obsługa Bluetooth
- Netflix - bez znaczenia, mam na tv
- Wejście Ethernet niewymagane, jeśli nie ma problemów z przepustowością wifi

Czy znajdę coś lepszego niż Xiaomi Mi Box S do powyższych celów (znaczy: pomijając Nvidia shield, bo aż tyle na nową zabawkę nie mam ochoty wydać)?
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika asimply
  Jeśli masz zamiar grać to chyba bym jednak w kierunku Shielda szedł. Cena faktycznie chora gdyby patrzeć na niego tylko jako Andro boxa.
 2. Awatar użytkownika Kifasa
  Ja tylko zaznaczę, że bez problemów działam z Google Now na Mi TV Stick za 100 zł.
 3. Awatar użytkownika LisTybetanski
  Chromecast google tv ale to nie jest dostępne na polski rynek. Nvidia shield jest warta swojej ceny. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika asimply
  LisTybetanski28/02/2021 07:27

  Chromecast google tv ale to nie jest dostępne na polski rynek. Nvidia …Chromecast google tv ale to nie jest dostępne na polski rynek. Nvidia shield jest warta swojej ceny.  Shield warty ceny ? Jako box Andro na pewno nie, chyba że ktoś ma naprawdę w jakiś przekombinowany sposób podłączony ampli i zależy mu na bezproblemowym wsparciu wszystkich kodeków wielokanałowych, tylko czy aby na pewno za takie pieniądze? Jako konsola? Porównaj możliwości w odniesieniu do PlayStation i Xboxa . Uwzględnij sobie również jego cenę i bebechy w porównaniu do telefonów z Androidem ze średniej półki. To coś ma już leciwą Tegrę. Poza tym NVIDIA ewidentnie steruje tą ceną i nie pozwala na większe obniżki w oficjalnych kanałach. Okazyjnie Shielda można jedynie kupić z drugiej ręki. (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika LisTybetanski
  asimply28/02/2021 14:25

  Shield warty ceny? Jako box Andro na pewno nie. Jako konsola? Porównaj …Shield warty ceny? Jako box Andro na pewno nie. Jako konsola? Porównaj możliwości w odniesieniu do PlayStation i Xboxa. Porównaj sobie również jego cenę i bebechy w porównaniu do telefonów z Androidem ze średniej półki. To coś ma już leciwą Tegrę.

  Mam mi boxa i NVIDIA 2017. Z mi boxem zawsze są problemy - trzeba odpinać zasilanie bo nie che wybudzić, dźwięk potrafi rozjechać się z obrazem, co aktualizacja to coś innego jest zbugowane, potrafi rozłączyć internet. Na shield zawsze masz pewność że wszystko będzie działać, moc jest i tak dużo większa niż wszystko na rynku i wystarczająca do płynnej pracy.
Awatar użytkownika