Opublikowano 5 godzin temu

Turystyczne ciuchy motocyklowe

Cześć,

Nie widuję takich promek na pepperku, więc tworzę wątek, aby sprawdzić czy grupa odbiorcza jest za mała, czy po prostu takie promki raczej się nie trafiają.
Jestem/będę na etapie wymiany ciuchów na moto, interesują mnie tekstylne/wyprawowe. Co prawda nie otp klasa, ale też nie takie najbardizej podstawowe. No i przeglądając archiwalne promki ciężko znaleźć coś w stylu Rebelhorn Patrol czy tez Held Hakuna. Czy takowe rzeczy bywają przecienane? Jeśli tak to gdzie najlepiej pilnować?

Lewa!
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika adam45648
  Nie wiem ale poszukaj używanych. Ja kupiłem od kolegi co zakończył przygodę z motocyklami niezłe ciuchy za połowę ceny prawie jak nowe a niedawno sam je wystawiłem to zainteresowanie jest zerowe, nikt się nawet nie targuje i nie pyta.
  Olx chce prowizję przy wystawieniu, allegro dopiero przy sprzedaży więc szukał bym na tym drugim. Pełno tam ofert jak wystawiałem.
  Awatar użytkownika Tachek
  Autor
  Właśnie patrzyłem na vinted, ale mam rozmiar najbardziej popularny. Mam zamiar na weekendzie skoczyć do lokalnego sklepu, przymierzyć parę zestawów i szukać ich właśnie tam. Ale jakaś taka wewnętrzna niechęć do kupowania używanych od polaków. Boję się mentalności cebuli