Transmiter FM z pilotem

0
wrz 14. 2019
Uszanowanie. Od pewnego czasu poszukuję transmitera FM ze specyficznymi cechami, na których mi zależy.
Bardzo ważne jest dla mnie, aby była możliwość przeskakiwania całych folderów z piosenkami. Z tego, co zauważyłem to taką opcję mają transmitery wyposażone w piloty zdalnego sterowania.
Zależy mi też na tym, aby transmiter wyposażony był w porty USB (2) do ładowania telefonu lub zasilania wideorejestratora.
Oczywiście chciałbym, aby grało to w miarę przyzwoicie i bez zakłóceń. Zauważyłem, że niektóre transmitery wyposażone w gniazdo AUX jako wejście, mogą również z niego korzystać jak z wyjścia - taka opcja z pewnością by mi się przydała.
Wyświetlacz pokazujący nazwę obecnie odtwarzanego pliku byłby bardzo miłym dodatkiem.
Wiele transmiterów składa się z ładowarki i jednostki centralnej, przymocowanej do ładowarki na giętkim pałąku - taki typ urządzenia bardzo ułatwiłby mi jego używanie.

Jestem świadom, że moje wymagania prawdopodobnie są bardzo duże i być może urządzenie, które je spełnia, nie istnieje. Jednakże, jeżeli ktoś jest w stanie polecić coś zbliżonego moim wymaganiom, będę bardzo wdzięczny.
A może istnieją tego typu odtwarzacze bez transmitera? Gniazdo AUX posiadam i chciałbym po prostu mieć odtwarzacz MP3, który włączałby się razem z autem, wyświetlał obecnie odtwarzany utwór oraz miał możliwość pominięcia całego folderu jednym przyciskiem.

Ten model jest NIEMALŻE idealny: amazon.co.uk/gp/…844
Gdyby tylko pilot miał guziki do przełączania się między folderami....
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje