Transmiter FM Baseus czy Xiaomi ?

AvatarUsunięty507388
gru 2. 2018
Dzień dobry,
Rozglądam się nieśmiało za transmiterem do samochodu. Zależy mi na możliwie najczystszym (bez szumów) przesyle i na obsłudze pendrive. Rozmowy/ zestaw głośnomówiący nie gra roli. Patrzyłem na te dwie firmy, może coś innego ? Zakup w PL.
Z góry dzięki za poradę!
Aktualizacje społecznościowe
Różne
8 Komentarzy
Mam xiaomi roidmi 3s i jestem bardzo zadowolony. Czekam właśnie na transmiter baseusa bo wziąłem na testy i zobaczymy. W xiaomi brakuje możliwości odtwarzania z pendriva/karty microSD. Baseus to niby ma ale zobaczymy jak z dźwiękiem.
Ty masz ciekawy, w opisie filmu masz kod na 20% rabatu
Avatar
Usunięty50738
Więc xiaomi odpada....
Mam identyczną rozterkę - tylko ja dodatkowo chciałbym żeby transmiter dał radę podładować Ipada. Miałem kiedyś jakiś prosty model z allegro i działał bardzo poprawnie (70 pln w wawie) ale nie ładował tegoż ipada.
Ja chyba spróbuję tego baseusa
pl.aliexpress.com/ite…d-1
Oczywiście jak znajde w kraju to wezmę bez czekania 1m na dostawę.
Grizz02/12/2018 18:51

Mam xiaomi roidmi 3s i jestem bardzo zadowolony. Czekam właśnie na t …Mam xiaomi roidmi 3s i jestem bardzo zadowolony. Czekam właśnie na transmiter baseusa bo wziąłem na testy i zobaczymy. W xiaomi brakuje możliwości odtwarzania z pendriva/karty microSD. Baseus to niby ma ale zobaczymy jak z dźwiękiem.


@Grizz robiłeś już może porównanie Baseusa z Roidmi 3s? Jakie odczucia?
LukUsc24 min

@Grizz robiłeś już może porównanie Baseusa z Roidmi 3s? Jakie odczucia?


Robiłem i szczerze powiem nie słyszę różnicy, może to wina mojego fabrycznego radia w samochodzie , które generalnie nie gra zbyt dobrze. Jak ktoś ma opelka to na pewno potwierdzi , że cd30 jest mocno przeciętne. Roidmi poszedł w odstawkę bo przegrywa tym, że nie ma odtwarzania z usb ani z karty. Baseus spisuję się dobrze, sam po zgaszeniu auta zapamiętuje ostatni utwór i później po odpaleniu ,a raczej w momencie kiedy pojawi się napięcie w gnieździe zapalniczki odtwarza muzykę dalej. Zestaw głośnomówiący działa jak działa dobrze, dźwięki otoczenia są słyszalne ale można normalnie rozmawiać i nie trzeba krzyczeć. Nie żałuję zmiany.
a może polecicie w tej chwili już coś lepszego, np. z Bt 5.0?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje