Transakcje karty kredytową mające na celu zwrot pieniędzy na konto (nabijanie punktów za płacenie kartą)

12
gru 30. 2019
Czy ktoś ma pomysł jak skorzystać z karty kredytowej tak, aby można było zwrócić sobie pieniądze na konto (i dzięki temu usyskać punkty z tytułu korzystania z karty, za darmo)?

Przykładowo, robiłem coś takiego za pomocą Revoluta: doładowywałem konto Revoluta za pomocą karty kredytowej/debetowej/Apple Pay, a następnie z Revoluta przelewałem pieniądze z powrotem na konto w danym banku i spłacałem kartę (wszystko za darmo).

Niestety Revolut nie nadaje się do tego, ponieważ w wielu bankach ta opcja nie jest traktowana jako transakcja kartą wliczana do bilansu, według którego naliczane są punkty.

Jakieś inne pomysły?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
12 Komentarzy
Pierwsze matactwo:
Na allegro masz tylko jedną kategorie od której nie jest pobierana prowizja " leki bez recepty"
Znajomy wystawia jakiś lek, np. Persen (excited), Ty kupujesz płacąc kartą. kupujesz tego troche.. Lecz nie za 4000 tysie :p. Najlepiej kupować jako nie zarejestrowany allegrowicz.

Drugie matactwo:
Obi. Kupujesz coś za duża kwote. Zwracasz produkt. Kasa może być zwrócona na inną kartę.
Edytowane przez: "disconec7" gru 30. 2019
W Leroy Merlin ostatnio zwrócili mi w gotówce jak zwracałem towar, za który płaciłem kartą
Goleo30/12/2019 13:48

W Leroy Merlin ostatnio zwrócili mi w gotówce jak zwracałem towar, za kt …W Leroy Merlin ostatnio zwrócili mi w gotówce jak zwracałem towar, za który płaciłem kartą


To chyba przypadek, bo kiedy zwracałem coś przed wakacjami zwrócili mi bezpośrednio na kartę. Chyba, że zwracają w gotówce jak odda się część zamówienia (np. kupuję 10 zestawów paneli, zwracam 5).
disconec730/12/2019 13:38

Drugie matactwo: Obi. Kupujesz coś za duża kwote. Zwracasz produkt. Kasa m …Drugie matactwo: Obi. Kupujesz coś za duża kwote. Zwracasz produkt. Kasa może być zwrócona na inną kartę.


Ale czy musi? W sensie jak poproszę, żeby zwrócili na inną kartę, to i tak mogą odmówić, prawda?
atx30/12/2019 13:55

To chyba przypadek, bo kiedy zwracałem coś przed wakacjami zwrócili mi be …To chyba przypadek, bo kiedy zwracałem coś przed wakacjami zwrócili mi bezpośrednio na kartę. Chyba, że zwracają w gotówce jak odda się część zamówienia (np. kupuję 10 zestawów paneli, zwracam 5).


Być może to przypadek. Byłem zaskoczony, bo zawsze zwracali tą metodą, którą się płaciło. Zwracałem dwa paragony, jeden na całe zamówienie i drugi na część. Oba zwrócili w gotówce.
atx30/12/2019 13:58

Ale czy musi? W sensie jak poproszę, żeby zwrócili na inną kartę, to i tak …Ale czy musi? W sensie jak poproszę, żeby zwrócili na inną kartę, to i tak mogą odmówić, prawda?


Powiedziałem kobiecie, że mam inną kartę. Ona oznajmiła mnie, że można zwrócić na jaką się chce kartę.
Lecz warto dopytać przed kupnem. Choć zwrócić zwrócą kasę mimo to.
disconec730/12/2019 13:38

Pierwsze matactwo: Na allegro masz tylko jedną kategorie od której nie j …Pierwsze matactwo: Na allegro masz tylko jedną kategorie od której nie jest pobierana prowizja " leki bez recepty" Znajomy wystawia jakiś lek, np. Persen (excited), Ty kupujesz płacąc kartą. kupujesz tego troche.. Lecz nie za 4000 tysie :p. Najlepiej kupować jako nie zarejestrowany allegrowicz.Drugie matactwo: Obi. Kupujesz coś za duża kwote. Zwracasz produkt. Kasa może być zwrócona na inną kartę.


allegro cokolwiek i korzystasz z prawa do zwrotu w ciągu 14 dni
polczlowiekpolcebula30/12/2019 14:33

allegro cokolwiek i korzystasz z prawa do zwrotu w ciągu 14 dni


Niby tak, a jeśli zobaczą że jakiś wałek to lipa.. prowizja zostanie. A tak jak pisałem jesteś czysty.
Ludzie.... Czas to też pieniądz... Wyjazd do leroya, zakupy, zwroty... Ile tego zarobku na karcie jest by się to opłacało jakkolwiek
Marian_Samtek30/12/2019 14:59

Ludzie.... Czas to też pieniądz... Wyjazd do leroya, zakupy, zwroty... Ile …Ludzie.... Czas to też pieniądz... Wyjazd do leroya, zakupy, zwroty... Ile tego zarobku na karcie jest by się to opłacało jakkolwiek


Domyślam się, że autor posta chciał spełnić " płatnośc na kwotę 4000 zł " by mógł dostać telefon(800zł) z promocji bankowej.
disconec730/12/2019 17:36

Domyślam się, że autor posta chciał spełnić " płatnośc na kwotę 4000 zł " b …Domyślam się, że autor posta chciał spełnić " płatnośc na kwotę 4000 zł " by mógł dostać telefon(800zł) z promocji bankowej.


A to nie wystarczy przez 2-3 miesiące robić normalne codzienne zakupy i normalnie kartę spłacać?
polczlowiekpolcebula30/12/2019 18:49

A to nie wystarczy przez 2-3 miesiące robić normalne codzienne zakupy i n …A to nie wystarczy przez 2-3 miesiące robić normalne codzienne zakupy i normalnie kartę spłacać?


Każdy ma swoje priorytety.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst