Tracking GearBest - dziwna strona do śledzenia podana przez ich support. znacie ją ?

4
lip 9. 2018
Witam,
Mam paczkę z GearBest która miała iść NordPost (poczta szwedzka).
W 17track.net nie wykrywało mi numeru, w statusach na GearBest był jakiś ruch, że paczka niby wysłana.
Napisałem do nich, że trochę słabo to wygląda, że zewnętrzny tracking niczego nie wykrywa. W odpowiedzi wysłali mi adres 1tracking.net - wykryło mi paczkę i pojawiło się info, że paczka w Polsce (sprawdziłem w trakcie pisania tego posta trackitonline.ru - jakoś o niej zapomniałem, i faktycznie paczka w WER W-wa - więc w zasadzie mógłbym skasować swoje "wypociny", ale dokończe i zadam pytanie ). Zainteresowałem się tą stroną (1tracking.net) , bo jakaś mało popularna - jak sprawdziłem mają po 100 coś (dosłownie sto!!!) wejść dziennie, zaś taki 17track po grubo ponad 300k, wydawało mi się , że to jakiś wałek (niemniej do GearBest mam zaufanie), jednak w międzyczasie sprawdziłem trackitonline i status się potwierdził. Pytanie - zna ktoś tą (1tracking.net) stronkę ? Czy to jakiś GearBestowy wynalazek, jednak działający ?
BTW - znacie jakieś dobre strony do śledzenia paczek ? Bo ja używałem wspomnianego 17track (apka na tel) , ale teraz mnie lekko zawiódł.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
To chyba wina zewnętrznego trackingu może nie mają umowy z jakimś dostawca a może nie zdążyło im się coś zsynchronizować
Aplikacja na telefon: AliPaczka. Chyba jeszcze nie trafiła mi się przesyłka, której ten wynalazek nie znalazł.
Zainstalowałem, faktycznie wykrywa i fajnie wizualizuje drogę paczki. Dzięki!
Jacek.Nowaklip 13. 2018

Aplikacja na telefon: AliPaczka. Chyba jeszcze nie trafiła mi się p …Aplikacja na telefon: AliPaczka. Chyba jeszcze nie trafiła mi się przesyłka, której ten wynalazek nie znalazł.


TNT z banggood nie znajduje
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje