Toruń za pół ceny 20-22 października 2023>>> zniżki w restauracjach, kawiarniach, sklepach i instytucjach kultury. Ceny spadną o połowę!

paź 3. 2023 (16 g, 13 min)
Przez trzy dni (od 20 do 22 października 2023 r.) możecie liczyć na zniżki w licznych restauracjach, kawiarniach, sklepach i instytucjach kultury.

Ceny spadną o połowę!


Miejsca, które wezmą udział w akcji zostaną oznaczone specjalnymi plakatami, tak, aby turyści oraz mieszkańcy Torunia nie mieli wątpliwości, których lokali i instytucji dotyczy zniżka. Firmy, biorące udział w wydarzeniu, obniżą ceny o połowę przynajmniej na trzy swoje podstawowe produkty lub usługi. Do akcji włączyli się tradycyjnie toruńscy restauratorzy oraz liczne punkty usługowe. Równie bogata jest oferta toruńskich instytucji kulturalnych. W Ośrodku Informacji Turystycznej przez cały weekend będzie działał specjalny punkt informacyjny, w którym torunianie i turyści będą mogli sprawdzić, gdzie obowiązują zniżki w ramach akcji „Toruń za pół ceny”.

torunzapolceny.pl/
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika eter
  Jeżeli Muzeum Miejskie (i Planetarium) biorą udział (atrakcje dla turystów), dla reszty co najwyżej "popołudniowa kawa na Rynku" jestem na (y).
 2. Awatar użytkownika peny
  A parkingi też za pół ceny i tym razem łatwe do znalezienia? Czy jak zwykle?
  Awatar użytkownika Hunt
  Autor
  Z tymi parkingami też już chyba jakoś ogarnęli. Na Toruń za pół ceny beda lepiej zorganizowane (Edytowano)