sty 21. 2023
Hej!
Szukam słuchawek bezprzewodowych do PC.
Miałem już corsairy virtuoso SE, plusy to cena na promocji, bardzo dobra bateria, stabline połączenie z pc i absulutnie zero problemów pod tym względem, jednak są niewygodne oraz grają tak mocno se. Pewnego dnia je podłączyłem do ładowania i poleciał z nich dymek.

Obecnie pakuje do zwrotu Eposy h3 pro hybrid. O ile grają spoko, mają świetny mikrofon, tak niestety połączenie wireless to jakiś żart. Dwa razy tańsze corsairy działały idealnie, a tutaj każde właczenie filmiku na yt to męczarnia i lag. Czasem trzeba restartować słuchawki i ogólnie walka non stop mnie wymęczyła i zwracam.

Co jeszcze jest super i bezproblemowe? Ma ktoś coś sprawdzone na 100%? Nie jestem audiofilem ale jednak chcialbym zeby sluchawki grały na poziomie kablowej audiotechniki ATH-M20X, a widzę, że to jest jednak problem w cenie poniżej 1000zł
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

3 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Skoro Audio-Technica pasowała to może M50xBT2, możesz i po kablu i bezprzewodowo ich używać
 2. Avatar
  Ja się tutaj dopiszę, bo sam używam własnie M50xBT2. Dźwięk jest mega, jednak to zależy od użytkownika i co komu gra. Jak masz możliwość to posłuchaj gdzieś na tym modelu, może w sklepie tophifi?
  Avatar
  Autor
  A używasz do PC? Nie ma opóźnień jakiś znaczących? Nie mam na myśli grania w csa, ale czy oglądanie yt nie irytuje. Jak zacząłem się rozglądać za słuchawkami to był mój pierwszy wybór ale przez Bt a nie radio zrezygnowałem. Ale może to był błąd?