gru 13. 2022 (9 g, 59 min)
tombraider-dox.com/dow…ds/

Na pewno niektórzy z Was kojarzą fanowski remake gry Tomb Raider II: The Dagger of Xian. Mowa o projekcie, nad którym grupa fanów pracuje już od pięciu lat – i chociaż od całkowitego ukończenia prawdopodobnie dzieli nas jeszcze bardzo dużo czasu, w 2017 roku twórcy udostępnili pierwsze demo z numerem 1.0. Niedawno natomiast ukazała się kolejna wersja demonstracyjna, tym razem z numerem 1.2, którą wszyscy zainteresowani mogą pobierać z oficjalnej strony fanowskiego projektu. Udostępniono zarówno wersję 32-, jak i 64-bitową – obie ważą około 1,9 GB i pozwalają przetestować szereg nowości.

Gracze mogą sprawdzić między innymi tryb fotograficzny, a także ulepszone oświetlenie i symulację wody. Warto zaznaczyć, że remake Tomb Raider II: The Dagger of Xian powstaje na silniku Unreal Engine 4. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy twórcy projektu są jakkolwiek zagrożeni w kwestiach prawnych – studio Crystal Dynamics w przeszłości wyraźnie dało do zrozumienia, że nie ma nic przeciwko produkcji, jeśli pozostanie projektem niekomercyjnym.

*Źródło opisu: gram.pl/new…tml
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

7 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Testowanie demówki
 2. Avatar
  Oki, ale napisz cokolwiek chociaż, że to demo czy coś
  Avatar
  Autor
  Jest w opisie informacja, ale edytuje jeszcze tytuł
 3. Avatar
  To jest chyba informacja a nie okazja.
 4. Avatar
  Pierwsza gra, która odpaliłem na pierwszym PlayStation.
  Komputer miałem wtedy Amigę, więc skok jakości był gigantyczny. Wtedy PlayStation robiło rewolucję, a nie tak jak teraz, gdzie nie oferuje nic wyjątkowego i przełomowego poza rewolucyjna cena (konsola w cenie komputera ponad 3000zl).
  Aha wspanialy czasy końcówka lat 90tych, kiedy co roku były nowe technologie i wydajność elektroniki podwajała się co pół roku.
Avatar