Opublikowano 20 stycznia 2024

Tivimate a Siptv i inne

Witam szanownych pepperków. Temat dotyczy IPTV. Możecie mi powiedzieć w czym tkwi fenomen tivimate? Czytam te komentarze odnośnie tej aplikacji i szczerze mówiąc jestem w ciężkim szoku, ale zapewne o czymś nie wiem i jeśli jest taka super ta apka (albo inna) to proszę o argumenty. Używałem co prawda darmowej wersji, ale nie przemówiła do mnie i wolałem wydać jednorazowo dożywotnio 5,5eur na siptv i jestem mega zadowolony. Prosty, intuicyjny program, a różnica w cenie kolosalna.
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika Usunięty568896
    Oprócz samego interfejsu, intuicyjności oraz możliwości sens tkwi w przychylności do odczytu list ;p Dodatkową cechą jest jego zsynchronizowanie z androidem, co pozwala na bezpośrednią instalacje na telewizorze obsługującym Google Play pomijając urządzenia zewnętrzne, a sama jego optymalizacja jest bardzo dobra
    Awatar użytkownika Psikutasbezs
    Autor
    Ok, dzięki za odpowiedź, ale Siptv też ma prosty i przyjazny interfejs. Epg mam na 90% kanałów jak nie więcej. Co miesiąc kupuję listę m3u, którą obsługuje siptv(czy inne nie wiem, bo po co mi inne?), a kosztuje tylko jednorazowo 5,5eur. Czy tivimate jest warty tego, żeby płacić za niego 5-6 razy tyle? Gdyby te ceny były podobne rozumiem i może nawet zdecydowałbym się na tę apke, ale przy takiej różnicy nie widzę większego sensu. No chyba, że można zarobić jakoś na tym? :-)