Mar 20. 2018
Jakiś czas temu skorzystałem z promocji w tipli.pl gdzie na gearbest.pl miałem dostać zwrot "do"10%. Oczywiście na stronie cięzko znależć jakiekolwiek objaśnienie co to znaczy do 10% ale wiem ,że wiele użytkowników w tym ja sądziło że tyczy się to nowych klientów. Zamówiłem sprzęt za około 500zł po czym okazało się że naliczonego cashbacku jest 34zł. Po kontakcie z ich supportem dowiedziałem się że akurat na ten typ produktu jest 7% ale niestety nie byli w stanie mi powiedzieć gdzie jest to wyszczególnione na ich stronie..ale mówie spoko zawsze lepsze to niż nic ....Jednak dziś wchodzę na stronę i okazuje się że mój cashback to 0zł...a odpowiedź supportu to to, że pewnie użyłem kodu rabatowego i sklep odrzucił..oczywiście na ich stronie też przy opisie sklepu ciężko to znaleźć.

Nie wiem jak wy ale ja uważam że taki Cashback to trochę żart, wszędzie teraz zrobili od 0% do iluś tam % więc teoretycznie naliczać mogą tak jak im się podoba. Więc ja za taki cashback dziękuje i dziś się z nich wyrejestruję. Wolę dostać trochę mniej ale mieć jasne zasady niż taką loteria i zdawanie się na łaskę bądź niełaskę portalu.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

17 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  @krism88 Przy takich wątpliwościach zgłaszaj - w tym wypadku trafiony/zatopiony.
 2. Avatar
  Gdyby dali te 7% to i tak się opłaca, to dużo, ale dzięki za informację, szkoda tylko że mało osób tu zagląda...
 3. Avatar
  Anonymous User
  Też miałam taką sytuację, ale z innym sklepem. Cashback się naliczył, wszystko było ok, a później magicznie wyskoczyło 0. Napisałam na ich maila, sprawa się wyjaśniła i cashback wrócił na konto. Próbowałeś to wyjaśniać?
 4. Avatar
  Autor
  Usunięty9041903/09/2018 16:51

  Komentarz usunięty


  Sorry ale brzmi to trochę jak wpis kogoś z marketingu Tipli ;). Niestety wtedy kiedy ja kupowałem o kodach nic nie było napisane tylko gdzieś głęboko w regulaminie i nieprawda jest że nigdzie z kodami nie dostanę bardzo dużo stron z cashbackiem honoruje wszystkie kody albo te które są wyszczególnione na ich stronie. Problem z Tipli jest taki że wiekszosc cashbackow jest "do" i trzeba się mega napocić żeby znaleźć zasady kiety i jaka wartość zostanie naliczona. (Edytowano)
 5. Avatar
  Autor
  Usunięty9041903/09/2018 16:51

  Komentarz usunięty


  Właśnie sprawdziłem aktywności 3 komentarze i wszystkie wychwalają Tipli. Słaby macie marketing tak jak słaby jest wasz cashback;)
 6. Avatar
  Autor
  Niestety ta strona wygląda na jakiś żart.. nawet wynajęli klakierów którzy pisali pozytywne komentarze tutaj ( konta ktorych jedyna aktywnością było wychwalanie ich portalu )
 7. Avatar
  Bardzo nieczytelna strona a jak chcesz sprawdzić to odsyła na sklep, niski zwrot na alli.
 8. Avatar
  Anonymous User
  Czekam 3 miesiące zaksięgowanie największego zwrotu.
 9. Avatar
  Ja korzystam z tipli głównie dlatego, że mają wypłaty bez cen minimalnych a wszystkie wczesniejsze miały i to często wysokie. Trochę denerwuje to, że nie wiadomo ile dokładnie będzie cashbacku z danego zakupu ale przy innych też coś takiego widziałem. Macie coś lepszego do polecenia bez minimalnej wypłaty?
 10. Avatar
  Anonymous User
  Ja mam uzbierane do wypłaty na Tipli 65 zł. Zawsze bez problemu naliczają mi się zakupu na allegro, na iherb.com, geekbuying.pl (kupiłem odkurzacz). Ale była sytuacja, że geekbuying miał problem z naliczeniem, bo miałem też od nich kod rabatowy a cachback z kodem rabatowym się nie łączą, więc wybrałem tipli, bo więcej dostałem.

  Fakt jest jednak taki, że trzeba zwracać uwagę na to ile % za dany produkt można dostać.
  Tutaj znajdziecie trochę info. jaka jest generalna zasada "casjbacków": kantoronline.pl/blo…ne/ (Edytowano)
 11. Avatar
  Ja łącznie już ponad 100pln wypłaciłem z tipli i tak jak pisałem nawet wypłatę 0.2pln wypłacają a dla mnie to plus, że mogę od razu sobie wypłacić a nie zbierać 5$ by wypłacić (tak miałem w starym cachbacku "givingassistans" )
 12. Avatar
  Zarejestrowałem na około 1200 zł w tipli. Teraz zaczynają sklepy potwierdzać i okazuje się że 95% moich transakcji jest odrzucona bo niby użyłem kodu rabatowego lub dokonałem zmian w zamówieniu. Rabunek w biały dzień ! Nie dajcie się oszukać przez ten serwis.
 13. Avatar
  Niestety też miałem zwrot za zakupy za ponad 3000 zł. Zwrot przyznany 22 zł po czym za kilka dni go zabrano złożyłem reklamację od grudnia zwlekaja.
 14. Avatar
  Nie polecam. Tipli to oszuści. Zakup na Aliexpres - jeden koszyk z czterema rzeczami i jedna płatność i zwrot za trzy najtańsze a ta droższa jakby nie zauważona. Po reklamacji wciskają jakiś bonus ale do zrealizowania dopier po zebraniu 20zł zwrotu. Tylko jak to zebrać jak zwroty u nich to ułamki procent a i tak nie wiesz czy przyznają zwrot czy kolejny bonus. Naciągacze i tyle. Są lepsze portale, bardziej uczciwe
  Avatar
  Dzisiaj dokładnie ten sam numer mi wciskali. Nie mam zwrotu ale dostaje bonus. Jak go wykorzystać nie wiadomo. Kiedy zwrot nie wiadomo. Ehhh ściema i naciąganie.
 15. Avatar
  po roku używania niestety muszę się zgodzić z komentarzem niżej. Piszą, że do iluśtam procent no i okej różne produkty różnie są przeliczane i to jest też wina aliexpress ale nie mówią co plus zawsze jest to o wiele mniej niż piszą. Ich taktyka z dawaniem bonusów jest coraz częstsza i właśnie dają ogromne wymagania by nawet najmniejszy bonusik przyznali.
 16. Avatar
  dno i kawał mułu 2 miesiace nie potwrdzili z 100 transkacji ani jednej. Omija to szerokim łukiem.
Avatar