TIpli.pl Uważajcie na ten cashback!!

13
mar 20. 2018
Jakiś czas temu skorzystałem z promocji w tipli.pl gdzie na gearbest.pl miałem dostać zwrot "do"10%. Oczywiście na stronie cięzko znależć jakiekolwiek objaśnienie co to znaczy do 10% ale wiem ,że wiele użytkowników w tym ja sądziło że tyczy się to nowych klientów. Zamówiłem sprzęt za około 500zł po czym okazało się że naliczonego cashbacku jest 34zł. Po kontakcie z ich supportem dowiedziałem się że akurat na ten typ produktu jest 7% ale niestety nie byli w stanie mi powiedzieć gdzie jest to wyszczególnione na ich stronie..ale mówie spoko zawsze lepsze to niż nic ....Jednak dziś wchodzę na stronę i okazuje się że mój cashback to 0zł...a odpowiedź supportu to to, że pewnie użyłem kodu rabatowego i sklep odrzucił..oczywiście na ich stronie też przy opisie sklepu ciężko to znaleźć.

Nie wiem jak wy ale ja uważam że taki Cashback to trochę żart, wszędzie teraz zrobili od 0% do iluś tam % więc teoretycznie naliczać mogą tak jak im się podoba. Więc ja za taki cashback dziękuje i dziś się z nich wyrejestruję. Wolę dostać trochę mniej ale mieć jasne zasady niż taką loteria i zdawanie się na łaskę bądź niełaskę portalu.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
13 Komentarzy
Gdyby dali te 7% to i tak się opłaca, to dużo, ale dzięki za informację, szkoda tylko że mało osób tu zagląda...
Też miałam taką sytuację, ale z innym sklepem. Cashback się naliczył, wszystko było ok, a później magicznie wyskoczyło 0. Napisałam na ich maila, sprawa się wyjaśniła i cashback wrócił na konto. Próbowałeś to wyjaśniać?
Usunięty9041903/09/2018 16:51

Komentarz usunięty


Sorry ale brzmi to trochę jak wpis kogoś z marketingu Tipli ;). Niestety wtedy kiedy ja kupowałem o kodach nic nie było napisane tylko gdzieś głęboko w regulaminie i nieprawda jest że nigdzie z kodami nie dostanę bardzo dużo stron z cashbackiem honoruje wszystkie kody albo te które są wyszczególnione na ich stronie. Problem z Tipli jest taki że wiekszosc cashbackow jest "do" i trzeba się mega napocić żeby znaleźć zasady kiety i jaka wartość zostanie naliczona.
Edytowane przez: "krism88" wrz 13. 2018
Usunięty9041903/09/2018 16:51

Komentarz usunięty


Właśnie sprawdziłem aktywności 3 komentarze i wszystkie wychwalają Tipli. Słaby macie marketing tak jak słaby jest wasz cashback;)
@krism88 Przy takich wątpliwościach zgłaszaj - w tym wypadku trafiony/zatopiony.
Bardzo nieczytelna strona a jak chcesz sprawdzić to odsyła na sklep, niski zwrot na alli.
Czekam 3 miesiące zaksięgowanie największego zwrotu.
Niestety ta strona wygląda na jakiś żart.. nawet wynajęli klakierów którzy pisali pozytywne komentarze tutaj ( konta ktorych jedyna aktywnością było wychwalanie ich portalu )
Ja korzystam z tipli głównie dlatego, że mają wypłaty bez cen minimalnych a wszystkie wczesniejsze miały i to często wysokie. Trochę denerwuje to, że nie wiadomo ile dokładnie będzie cashbacku z danego zakupu ale przy innych też coś takiego widziałem. Macie coś lepszego do polecenia bez minimalnej wypłaty?
Ja mam uzbierane do wypłaty na Tipli 65 zł. Zawsze bez problemu naliczają mi się zakupu na allegro, na iherb.com, geekbuying.pl (kupiłem odkurzacz). Ale była sytuacja, że geekbuying miał problem z naliczeniem, bo miałem też od nich kod rabatowy a cachback z kodem rabatowym się nie łączą, więc wybrałem tipli, bo więcej dostałem.

Fakt jest jednak taki, że trzeba zwracać uwagę na to ile % za dany produkt można dostać.
Tutaj znajdziecie trochę info. jaka jest generalna zasada "casjbacków":kantoronline.pl/blo…ne/
Edytowane przez: "Lukasz_Kalbarczyk" lis 15. 2019
Ja łącznie już ponad 100pln wypłaciłem z tipli i tak jak pisałem nawet wypłatę 0.2pln wypłacają a dla mnie to plus, że mogę od razu sobie wypłacić a nie zbierać 5$ by wypłacić (tak miałem w starym cachbacku "givingassistans" )
Zarejestrowałem na około 1200 zł w tipli. Teraz zaczynają sklepy potwierdzać i okazuje się że 95% moich transakcji jest odrzucona bo niby użyłem kodu rabatowego lub dokonałem zmian w zamówieniu. Rabunek w biały dzień ! Nie dajcie się oszukać przez ten serwis.
Niestety też miałem zwrot za zakupy za ponad 3000 zł. Zwrot przyznany 22 zł po czym za kilka dni go zabrano złożyłem reklamację od grudnia zwlekaja.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje