Tip do Amazon Prime - za opóźnienie paczki --> 1 miesiąc za darmo

15
lut 1. 2018
Wskazówka dla wszystkich korzystających z dobrodziejstw Amazon Prime.

Jeśli - co zdarza się dość często - jedno z zamówień od Amazon się spóźnia, Twoje dotychczasowe członkostwo Prime zostanie za darmo przedłużone o 1 miesiąc. Istotna dla opóźnienia jest szacowana data dostawy, która wyświetla się przy składaniu zamówienia.

Jeśli więc paczka nie dotrze do miejsca zamówienia w dniu zaplanowanej dostawy tylko zostanie dostarczona dopiero następnego dnia lub później, kolejnego dnia można skontaktować się z obsługą i sformułować zdanie w stylu:

"Witam, słyszałem, że jeśli dostawa jednego z moich zamówień się opóźni, mogę otrzymać przedłużenie członkostwa Prime o miesiąc za darmo. Ponieważ moje zamówienie powinno zostać dostarczone wczoraj, chciałbym skorzystać z oferty przedłużenia członkostwa Prime."Ważne fakty:

  • zawsze działa, gdy paczka jest opóźniona
  • może być zażądana tylko następnego dnia (nie w dniu dostawy, bez względu na to, która godzina)
  • jest stałą częścią reguł Amazon i jest obsługiwana automatycznie, ale można przyspieszyć łatwo i szybko przez tę bezpośrednią reakcję
  • można powtarzać tak często, jak chcemy
Źródło: Preisjäger
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocjeRóżne
15 Komentarzy
Słabe
działa przy darmowy okresie startowym ?
i czy coś sie ruszyło w kwetsti reszty usług Prime w Polsce ?
wewsielut 1. 2018

działa przy darmowy okresie startowym ?


Podobno działa. Ja jeszcze nie miałem okazji przetestować
Chyba zawsze tak było, przynajmniej ja to dostałem od amazon.co.uk w wakacje 2016 roku.
Dobre, może do dyskusji przenieść :P
Jescze nigdy się nie spóźniła paczka, ba, za zwyczaj mam na następny dzień a nie 2-3 dni
sander.keleseth01/02/2018 06:51

Jescze nigdy się nie spóźniła paczka, ba, za zwyczaj mam na następny dzień …Jescze nigdy się nie spóźniła paczka, ba, za zwyczaj mam na następny dzień a nie 2-3 dni


Znam ten ból. Mieszkam pod Wrocławiem a we Wrocławiu jest magazyn amazona
Jak komuś się spóźnia paczka odezwijcie sie do supportu to wam cofną za wysylkę. Miałem wczoraj taką sytuację i bez mrugniecia oddali 4 funty. Nie należę do Prime.
Edytowane przez: "pawelodz" lut 1. 2018
Hm... a jak paczka doszła dwa tygodnie wcześniej? Jest na to jakaś cebula?
Amazon podawał, że przesyłka zostanie dostarczona 14-15 lutego, a już wczoraj wpadł kurier.

Nie no, żartuję. Cieszę się, że doszło
Vyrelut 1. 2018

Znam ten ból. Mieszkam pod Wrocławiem a we Wrocławiu jest magazyn amazona : …Znam ten ból. Mieszkam pod Wrocławiem a we Wrocławiu jest magazyn amazona


A ja pod trójmiastem
blubeam01/02/2018 01:50

Słabe


Słaby bo? Bo tak? W takim razie słaby to jest Twój komentarz. Ale to akurat niepodważalny fakt.Teoretycznie można sobie tak przedłużać prime'a w nieskończoność więc to całkiem przydatna porada. Ja tego nie wiedziałem przykładowo. Faktem jest, że jeszcze mi się paczka nie spóźniła.
dzwlut 1. 2018

Słaby bo? Bo tak? W takim razie słaby to jest Twój komentarz. Ale to ak …Słaby bo? Bo tak? W takim razie słaby to jest Twój komentarz. Ale to akurat niepodważalny fakt.Teoretycznie można sobie tak przedłużać prime'a w nieskończoność więc to całkiem przydatna porada. Ja tego nie wiedziałem przykładowo. Faktem jest, że jeszcze mi się paczka nie spóźniła.


No słaby ponieważ taki tip to można między bajki włożyć bo jeszcze nigdy nie miałem opóźnienia w doręczenie przesyłki. I nie masz co się pienić bo to nie tylko moje zdanie.
@dzw Problemem jest to, że 90% usług związanych z prime nie działa w Polsce. Nie zamówisz paczki z dostawą Prime, nie masz darmowej dostawy bez znaczenia na kwotę zamówienia itp. Mając Prime, nawet jak wyślą paczkę do Polski, to wyślą jako zwykłą - nikogo wtedy nie będzie interesowało opóźnienie.

Prime w Polsce ma tylko sens w okresie testowym, dla lepszych cen + specjalnych ofert + Grand Toura.
Działa ekstra jesteście kocham Was (pirate)🙆🏾 🙈

As a personal apology, I've requested a refund for the delivery charge to your payment card in the amount of £4.95. Once your refund has been completed by us, please allow your bank between 5-7 business days to process it.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst