Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

This War of Mine z dodatkami i Frostpunk za wsparcie PAH

0
lis 24. 2020
pomagamy.pl/graj
W skrócie:
Od 27 do 29 listopada za wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej dostaniemy gry od 11 Bit Studio. Gry zależą od wielkości darowizny (w nawiasie obecnie <24.11.20> najniższa cena z gg.deals):
10 zł - gra This War of Mine (12 zł)
10,1- 20 zł - This War of Mine + wszystkie dodatki serii (28,90 zł)
40 zł - This War of Mine + wszystkie dodatki serii + Frostpunk (66,30 zł)

Opis ze strony akcji:
Pandemia na różne sposoby doświadczyła ludzi na całym świecie i sprawiła, że nasze życia zmieniły się z dnia na dzień. Działając z Polską Akcją Humanitarną, możesz pomóc tym, których ten rok dotknął najbardziej – poszkodowanym na skutek pandemii, konfliktów zbrojnych, katastrof naturalnych. W tych trudnych czasach potrzebujemy globalnej solidarności!
Jeśli czujesz, że w tym roku wydarzyło się już wystarczająco dużo złego, zrób z nami coś dobrego na jego koniec. Wykorzystajmy siłę otaczającej nas społeczności i razem pomóżmy najlepiej jak potrafimy!>> GRAMY, OGLĄDAMY I ROZDAJEMY KODY DO GIER <<

KIEDY: 27-29 listopada 2020CO: przez trzy dni gramy na żywo i poznajemy perspektywę osób cywilnych w obliczu wojny, streamując grę This War of Mine.NA CO ZBIERAMY: na sfinansowanie pomocy, którą PAH zapewnia osobom cierpiącym wskutek wojen i katastrof naturalnych. Pomoc jest szczególnie ważna w obliczu pandemii koronawirusa, kiedy zachowanie dystansu społecznego albo częste mycie rąk bywa luksusem, a nie codzienną możliwością zadbania o swoje bezpieczeństwo. PAH.ORG.PL/CO-ROBIMYJAK MOGĘ POMÓC:
- Wesprzyj PAH darowizną u swojego ulubionego streamera.
- Opowiedz innym o naszej akcji, udostępnij link do streamu.
- Zorganizuj swój stream lub po prostu załóż swoją zbiórkę klikając “Załóż zbiórkę”JAK DOSTAĆ KOD:
11 bit studio udostępniło naszym streamerom klucze do pobrania gier (This War of Mine i Frostpunk) jako podziękowanie za wsparcie PAH. Wy też możecie otrzymać taki kod po przekazaniu darowizny!10 zł - gra This War of Mine
10,1- 20 zł - This War of Mine + wszystkie dodatki serii
40 zł - This War of Mine + wszystkie dodatki serii + Frostpunk

DLACZEGO THIS WAR OF MINE?
W tej grze wcielamy się w grupę cywili szukających schronienia w oblężonym w trakcie wojny mieście. Wizja tej gry jest szczególnie bliska PAH ze względu na to, że skupia się na osobach, którym nasza organizacja codziennie niesie pomoc - w Ukrainie, Jemenie, Sudanie Południowym, Somalii, Libanie czy Iraku. Osobom, które wojna zmusiła do ucieczki ze swojego kraju lub które cały czas mieszkają na terenach ogarniętych konfliktem.Taki rok trzeba zakończyć z przytupem!
Pokażmy, jaką siłę ma gejmerska społeczność
Jesteśmy w tym razem!
Kto z nami gra?
Dziękujemy!
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Prześlij Komentarz