Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Testy na przeciwciała COVID-19 w Biedronce. Byliśmy w sklepach. "Tu się dziś prawie pobili"

mar 15. 2021
Od 15 marca w Biedronce dostępne są testy serologiczne na przeciwciała SARS-CoV-2. Okazały się hitem sprzedaży. Odwiedziłam 4 warszawskie sklepy tej sieci i w większości z nich już rano nie było ani jednej sztuki. - Tu się dziś prawie pobili i to starsi ludzie. O 8 rano już wszystkie testy wyprzedaliśmy - mówi ekspedientka jednego ze sklepów tej sieci.
Testy na przeciwciała IgG i IgM na COVID-19 pojawiły się dziś w sprzedaży w sieci sklepów Biedronka. Produkt od wielu dni budził spore emocje. Dziś na własne oczy widziałam, że zainteresowanie Polaków tym produktem jest ogromne. W trzech na cztery odwiedzonych przeze mnie Biedronkach wszystkie testy wyprzedały się już około 8 rano.


W jednym ze sklepów pytam, gdzie mogę znaleźć test. - Jeżeli jeszcze są, to przy kasie. Przed chwilą widziałem, że zostały jeszcze 3, 4 sztuki, więc proszę się pospieszyć. Sprzedaliśmy już dziś 3 kartony i nie mamy więcej – mówi pracownik sklepu.


Szybkim krokiem udaję się do kasy. Moim oczom ukazuje się karton z testami firmy Primacovid, a w środku zaledwie dwie sztuki. Biorę do ręki, oglądam, starsza pani stojąca obok mnie, robi to samo. Nagle słyszę głos ekspedientki z kasy obok: "Ma ktoś jeszcze testy? Potrzebuję dwóch sztuk" - krzyczy pytająco.

W tym momencie ja oraz pani, która przyglądała się opakowaniu testu, oddajemy produkty osobie, która chce je kupić. Jest godzina 9:30 i w tym momencie wszystkie testy się wyprzedały.
W kolejnych dwóch Biedronkach testów nie było już wcale. - Testów już nie ma od 8 rano. Tu się dziś prawie pobili o nie i to starsi ludzie. W życiu czegoś takiego nie widziałam - mówi ekspedientka. Sprzedawczyni dodaje, że co chwilę ktoś przychodzi i pyta o te produkty.
Testy z Biedronki. Kiedy dostawy?
Kiedy będzie dostawa? Na ten moment nie wiadomo. - Dziś na pewno już nie będziemy mieli, ale kiedy się pojawią, to jeszcze nie wiem - mówi ekspedientka w jednym ze sklepów.


Źródło : finanse.wp.pl/tes…92a
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
Najlepsze komentarze
19 Komentarzy
Prześlij Komentarz