Tesco zamyka wybrane markety - możliwa wyprzedaż produktów

5
wrz 1. 2020
businessinsider.com.pl/fin…mds

Nie liczę na to że będzie gorąco, ale w miarę zamykania marketów Tesco lub ich pomniejszania (zmniejszenie powierzchni) Tesco w ostatnich miesiącach zadbało o bardzo duże promocje na wiele produktów.

Przeceny sięgające 80 czy 90% nie były niczym zaskakującym biorąc pod uwagę likwidację marketu lub redukcję asortymentu. Promocje przewijały się przez Peppera chociaż wiemy dobrze, że lokalnie można tu trafić różne skarby (nie powiem że kupiłem tu sporo drogich zestawów LEGO 150-300 zł w cenach 70-80% niższych).

Chociaż o zamknięciu marketów wiadomo od dawna, dziś przypomniało mi o tym Google zwracając uwagę na listę marketów które podziałają jeszcze przez kolejne 2 miesiące. Liczyłbym głównie na wyprzedaż sprzętu RTV, zabawek (w tym klocków LEGO) ale też chemii gospodarczej. Zależy co u kogo zalega. Trudno określić czy wyprzedaż w ogóle dojdzie do skutku ale nie omieszkam sprawdzić to na dniach jak i zapytać obsługę czy wiedzą coś na ten temat jak będzie to zamknięcie wyglądało. Poniżej lista marketów na które warto zwrócić uwagę w najbliższych tygodniach:

  • CHM Bielsko Biała ul.Warszawska 180 43-301 Bielsko-Biała
  • CHM Gdynia Karwiny ul.Nowowiczlińska 35 81-577 Gdynia
  • CHM OPOLE FURNITURE ul. Ozimska 72 45-368 Opole
  • CHM LODZ WIDZEW ul.Widzewska 22 92-308 Łódź.
  • CHM WARSZAWA MORY ul.Połczyńska 121/125 01-377 Warszawa
  • CHM OSTROW OSTROWIA ul. Kaliska 120 63-400 Ostrów Wielkopolski

Sklepy te pozostaną otwarte do 31 października 2020 roku.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
To chyba do dyskusji jako informacja?
Tesco Mielec zostało zamkniete. Wyprzedaży nie było wielkich oprócz alkoholu przez pół. Resztę asortymentu wywieziono do innych tesco
Mory zamykają? Cholera a byłem na jego otwarciu 29 lutego 2000 roku
Oni chyba już od roku mają wyprzedaże
Jeśli ktoś śledzi ten wątek to dodam, że dziś będąc w Tesco Panie potwierdziły, że szeroko pojęta "przemysłówka" nie będzie przenoszona między marketami (przynajmniej info z Opola) i że w październiku należy spodziewać się kolejnych wyprzedaży. Niektóre produkty, które przez ostatni tydzień były 30% taniej, dziś są 50% taniej. Nic specjalnego ale na ten moment na promocji są LEGO, papiernicze, zabawki, baseny, motoryzacja, AGD itp.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst