TEMU Polska: czy ktoś ma wiele kont? Kupony itd

wrz 2. 2023
Hej mam pytanie do osób, które kupują w aplikacji Temu. Zamawiam tam już od jakiegoś czasu tylko niestety skończyły mi się rabaty i kupony.
Wiem, że takie rabaty są w momencie jak korzystamy z nowego urządzenia, bo inaczej apka wykrywa i nawet po zalogowaniu na inny mail na tym samym urządzeniu, kupony nie działają. (adres IP nie ma tu znaczenia)

Czy komuś udało się założyć konto na nowym urządzeniu, ale podając te same dane i numer telefonu i zamówienia przychodzą bez problemów? Czy jednak mieliście na nowym urządzeniu tylko i wyłącznie nowy numer i nowe dane osobowe, ale np ten sam adres jest ok?

Z góry dziękuję za pomoc
jak macie porady co do kuponów to też chętnie skorzystam! chociaż już użyłam te dla nowych użytkowników, te z koła fortuny i te na stronie temu.com/pl/…tml
... I więcej nie umiem znaleźć
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Krodzango
  Krodzango
  tak
  Dam info jak, za reklamy 90 (Edytowano)
  Awatar użytkownika Kiron
  Kiron
  Jak wchodzę na reklamy z tego samego dnia, do 4 godzin, to za każdym razem wyskakuje info, że nie mogę skorzystać ze zniżki, bo już promocja nieaktywna.
 2. Awatar użytkownika Kiron
  Kiron
  Wiem, że takie rabaty są w momencie jak korzystamy z nowego urządzenia, bo inaczej apka wykrywa i nawet po zalogowaniu na inny mail na tym samym urządzeniu, kupony nie działają. (adres IP nie ma tu znaczenia)
  Wystarczyło wyczyścić dane, zmienić IP, przy kolejnym koncie inny e-mail i nr tel. Nawet w Żabce, McDonald czy Aliexpress jest troszkę trudniej? Co takiego wykrywa? (Edytowano)
  Awatar użytkownika coconutcoco_
  coconutcoco_ Autor
  ? Wykrywa urządzenia, numer / kompilacje / historię aplikacji. Ludzie przywracali telefon do ustawień fabrycznych to podobno działało od nowa jako nowe urządzenie. Pewnie dobre czyszczenie danych aplikacji też coś da, ale na razie mi się to nie udało. Ja swojego telefonu nie przywrócę do fabrycznych tylko będę to musiała zrobić na nowym urządzeniu. Jak już wspomniałam, nie powinno mieć znaczenia jaki adres IP, tylko nie potwierdzę tego, nie jestem pewna czy domownicy nie mieli włączonych danych mobilnych. Nr tel raczej powinien być inny ale już sama nie wiem, ktoś kogo pytałam używał ten sam, mając nowe konta ( a ja się trochę boje używać mojego nr tel na innym koncie, żeby mi głównego konta nie zablokowali) (Edytowano)