sty 22. 2023
Witam. Czy ktoś miał styczność z telewizorami marki Kivi? Z tego co przeczytałem w internecie, jest to ukraińska marka, która weszła na Nasz rynek dość niedawno. Ciężko jest znaleźć jakieś recenzje po polsku, jedynie czasami w jakichś sklepach, archiwalne opinie. Na papierze wyglądają ciekawie. Ktoś coś więcej wie? Warto w to iść w ogóle? Pozdrawiam!
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

5 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Cześć.
  Jestem z Ukrainy, chwilowo mieszkam w Polsce, opanowuję połacie lokalnego internetu.
  Natknąłem się na twoje pytanie, postanowiłem się zarejestrować, aby odpowiedzieć.
  Co chcę powiedzieć o kivi, te telewizory są na naszym rynku od ponad 5 roku, ugruntowały swoją pozycję jako godni pracownicy państwowi, za co kilka razy zdobyli krajową nagrodę uznania „Wybór roku” czy coś takiego tak. Mam 2 takie w domu, więc sporo wiem o tej marce. Pierwszy kupiony jeszcze w 2017 roku i jeszcze żyje, widać, że nie działa jak rakieta i w dodatku działa na AOSP, ale kocham go i doceniam za dobry obraz i akceptowalny dźwięk. Biorąc pod uwagę, że ma już ponad 5 lat, fakt, że włącza się przez długi czas, jest usprawiedliwiony, a inteligentnych dekoderów nikt nie anulował. Drugi kupiłem w 2021 roku, przekątna 55. Dobra matryca, czysty dźwięk bez odblasków. Tutaj widać już prace wykonane nad błędami, AOSP został zastąpiony czystym Android TV, wyszukiwanie głosowe działa dobrze, szybko się włącza, reaguje na polecenia, działa transmisja i obsługa Netflix. Istnieje również możliwość rozszerzenia pamięci za pomocą napędu USB. W nowych liniach pojawiły się modele w białej obudowie, gdyby ktoś potrzebował pilota ze wskaźnikiem. Co najważniejsze, mają działające wsparcie techniczne. Jeśli jestem w pracy, a żona nie radzi sobie z telewizorem, od razu do nich piszę, odpisują o każdej porze dnia. Cóż, mają gwarancji.
  Mam nadzieję, że odpowiedziałem na pytanie. Przepraszam za błędy tłumacza, nadal ciężko jest pisać po polsku. Powodzenia w wyborze telewizora!
  Avatar
  Wibrator. Masz może porównanie do innych TV? Z kiwi może być jak z Xiaomi na początku, gdy nie było znane w Polsce jeszcze.
 2. Avatar
  Ale po co? W czym to jest korzystniejsze od sprawdzonych budżetowców?
  Avatar
  Autor
  Po prostu pytam z ciekawości. Brakuje informacji, recenzji tych TV a są dostępne w polskich sklepach.
 3. Avatar
  Nie zaufalbym.

  "We hack the system..."

  12536745_1.jpg

  (Edytowano)
Avatar