Jan 6. 2023
Witam, zastanawiam się ostatnio nad zakupem telewizora do 2 tyś więc trochę przeglądałem i w tej kwocie chyba najlepszym wyborem będzie TCL. Myślę na 50 calami ale 55 też mógłby być, telewizor raczej miałem z myślą do oglądania seriali ale też pomyślałem żeby podłączyć pod komputer (mam dość mocny z rtx 3080 ti) więc gry singlowe na 4k by działały w tych 60 fps. Telewizor nie muszę kupić od razu bo patrzę cały czas na promocje.
Myślałem nad tymi:
mediaexpert.pl/tel…265 (50/55)
euro.com.pl/tel…tml
euro.com.pl/tel…tml
euro.com.pl/tel…w.ds
neonet.pl/tel…cja
mediaexpert.pl/tel…265

Chciałem też dopytać czy warto kupywać modele nowsze 7xx czy dużej różnicy nie będzie od 6xx które da się wyłapać taniej o 500 zł
No i zdecydowałem że taki telewizor zamontuję na takim stojaku mediaexpert.pl/tel…-55 / mediaexpert.pl/tel…-65 dlatego myślałem żeby kupić modele 6xx i wyszło by taniej ale czy warto ?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

8 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Hejka. Zmień tytuł posta. Z TLC na TCL

  A tak przy okazji, ja mam model tcl 50p615 i bardzo sobie chwalę... Tylko że dla mnie wyznacznikiem było to by telewizor poza dobrymi parametrami miał wejście słuchawkowe standardowe + przez bluetooth (Edytowano)
 2. Avatar
  Wiesz że jest coś takiego w naszym pięknym kraju jak ZWROT. Kup online któryś z wypisanych przez Ciebie modeli i przetestuj. Jeśli coś ci nie będzie odpowiadać to po prostu oddasz i kupisz inny model.
  Avatar
  Odesłanie telewizora kurier może trochę kosztować
 3. Avatar
  Przede wszystkim nie patrz na te opisy sklepowe tylko wejdź np na rtings i poczytaj o tym modelu tam.
  Najważniejsze to to czy dany model ma dobra jasność dla HDR oraz Dolby Vision bo co z tego, że będzie miał jak ekran będzie niewystarczająco jasny. Ja właśnie taki błąd popełniłem i żałuje zakupu właśnie przez to, ale ogólnie Samsung służy już 2 lata.

  Najważniejsze dla Ciebie:
  - tryb gry bez opóźnień,
  - Dolby Vision

  Android w tv wcale nie jest potrzebny i ja wolałbym nawet bez bo podstawka Xiaomi robi lepszą robotę. (Edytowano)
Avatar