Telewizor dla studenta

7
mar 13.
Jako, że wychodzić nie mogę nigdzie, bidna jestem, to może ktoś poleci jakiś spoczko telewizor? Przede wszystkim taki, co mi się nie rozwali po pół roku i posiada smarta. Fajnie gdyby do 3K się cenowo zmieścił. Około 55 cali byłoby spoko.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
7 Komentarzy
Hmm.. alledrogo sortowanie po parametrach i potem ew. opinie na elektroda czy hdtv ?
Programista by powiedział że za mało danych wejściowych podałaś (choć to po pół roku wyklucza Mantę i chyba Skymastera).
eter13/03/2020 17:02

Hmm.. alledrogo sortowanie po parametrach i potem ew. opinie na elektroda …Hmm.. alledrogo sortowanie po parametrach i potem ew. opinie na elektroda czy hdtv ?Programista by powiedział że za mało danych wejściowych podałaś (choć to po pół roku wyklucza Mantę i chyba Skymastera).


bo szczerze mówiąc nie znam się na elektronice, więc trudno mi jakieś parametry podać myślałam, że może ktoś słyszał o jakiś ciekawych promkach na atrakcyjne oferty
oldzi13/03/2020 17:17

bo szczerze mówiąc nie znam się na elektronice, więc trudno mi jakieś para …bo szczerze mówiąc nie znam się na elektronice, więc trudno mi jakieś parametry podać myślałam, że może ktoś słyszał o jakiś ciekawych promkach na atrakcyjne oferty


Z tym smartem w niektórych tv bywa różnie - czasem lepiej kupić o wiele taniej jakiś bez smarta i do tego jakiegoś miboxa za ogólnie mniej niż model ze smartem (no chyba że w jakimś "wspóldzielonym z innymi studentami miejscu będzie stać"). Przefiltruj peppera / alle (i potem ew. ceneo po nazwie tv i pierwszych 3-4 cyfrach/literach w nazwie tv) pod względem tych parametrów ?
Samsung 55q60 lub 55q70
samsung lub lg. Wejdz na euro albo inne podobne. teraz zaczyna sie robic sporo promocji bo zakupy w dostawie dzialaja a fizyczne sklepy juz nie wiec beda coraz bardziej zachecac.
150010090014/03/2020 11:26

samsung lub lg. Wejdz na euro albo inne podobne. teraz zaczyna sie robic …samsung lub lg. Wejdz na euro albo inne podobne. teraz zaczyna sie robic sporo promocji bo zakupy w dostawie dzialaja a fizyczne sklepy juz nie wiec beda coraz bardziej zachecac.


ok, to poczekam chwilkę z wyborem, może znajdę coś fajnego
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst