Telewizor dla Rodziców

4
paź 16. 2020
Witam,

wraz z rodzeństwem postanowiliśmy umilić tegoroczną wigilię rodzicom kupując im Telewizor jako prezent gwiazdkowy

Stwierdziłem, że najlepiej zamówić go już teraz dopóki Last Christmas nie gra codziennie w radiu i ceny rtv jeszcze nie eksplodowały po to by czym bliżej gwiazdki sztucznie je zaniżać. Czy mam rację z timingiem zakupu? Większą szansa, że trafię dobrą okazję teraz czy im bliżej Wigilii tym lepiej?

Nasz budżet to maksymalnie 2500 złotych.

Chcielibyśmy:

55-60 cali
Android TV
Ambilight

Rodzice - a głównie tata jest fanatykiem piłki nożnej i 80% czasu spędza przed telewizorem patrząc jak Lech Poznań nie wygrywa Ekstraklasy. Mama z kolei chciałaby Netflixa, nie wie do końca co to jest i z czym to się je, ale sąsiadka ma więc i ona by chciała mieć.

Będę bardzo wdzięczny za polecenie konkretnych modeli pod moje wymagania, będę też wdzięczny za podpowiedzi czy warto zwlekać z zakupem czy może czekać na polskie Black Friday, czy może czekać na wielkie bożonarodzeniowe promocje. Skłaniam się ku temu by do końca października mieć upatrzone konkretne modele, znać ich zakres cen i kupić konkretny telewizor do tego czasu. Nie gra roli czy telewizor będzie kupiony stacjonarnie czy online.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
4 Komentarze
lg lub samsung, model na tyle na ile starczy budżetu. Ja bym zaczekal na jakies akcje typu 50zł na kartę za każde wydane 500, do tego cashback goodie i będziecie zadowoleni.

Lub jeżeli lubicie ryzyko to nowe telewizory od xiaomi. model 4s 55'' kupicie za ok 1600zł. 65'' za ok 2600.
Jeśli nie problem dwa piloty szukał bym TV bez smarta i dokupił Xiaomi Mi Box S . Nie wiem czemu ale jakoś nie mam przekonania do tych Tv z Androidem. Wydaje mi się że na Mi Box jest bardziej multimedialny.
Z tego co się orientuję to telewizory marki TCL mają super stosunek ceny do jakości. Bez problemu kupisz za 2.5k 55 -60 cali.
Jeśli ma być Ambilight to raczej ograniczacie się tylko do telewizorów Philipsa.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst