lis 30. 2020
Cześć, mam pytanie czy warto dopłacać do TV z matrycą 100Hz. Czy podczas oglądania telewizji, z dekodera UPC widać różnicę? Na telewizorze w gry nie gram. Czy ktoś może orientuje się jak działa true motion 100 / 50 hz?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj
4 Komentarze
 1. Avatar
  Tylko 100hz
 2. Avatar
  Jak nie oglądasz piłki nożnej i tym podobnych, nie grasz, to na zwykłych filmach i programach różnicy raczej nie zobaczysz - chyba, że postawisz 2 tv obok siebie. Wojna na Hz to była modna w czasach CRT, gdzie to rzeczywiście robiło różnicę. Teraz modna jest tylko wśród graczy zawodowych. W każdym innym przypadku to trochę bez sensu - różnica jest wprawdzie mierzalna, ale w mojej opinii zupełnie nie istotna w tym scenariuszu użytkowania.
  Jak masz napisane 100Hz, to masz prawdziwe 100Hz. Jak jest "True Motion 100" itp bzdety, to jest tylko naciąganie faktów. Mam starszego Samsunga 100Hz i nowszego LG z TrueMotion - dla mnie bez różnicy.
  Edytowane przez: "NickVolt" lis 30. 2020
 3. Avatar
  Autor
  No właśnie sportu nie oglądam, gram na PC. I właśnie zastanawiam się czy warto dopłacać
 4. Avatar
  NMichal30/11/2020 19:11

  No właśnie sportu nie oglądam, gram na PC. I właśnie zastanawiam się czy wa …No właśnie sportu nie oglądam, gram na PC. I właśnie zastanawiam się czy warto dopłacać


  To jest tak subiektywne ze nie da się tu tylko opierać na opiniach innych. W telefonie np. Ekran 90hz robi ogromną różnice, w TV również ale nie każdy to widzi. Idź do sklepu, obejrzyj.
Prześlij Komentarz
Avatar