Opublikowano 17 godzin temu

Telewizor 50 cali

Witam, rozważam zakup nowego telewizora domu. Telewizor musi spełniać kilka wymagań. Po pierwsze zależy mi na tym aby miał maksymalnie 50 cali ze względu na to, że będzie on wisiał na słupie który ma szerokość 120 cm, a z obu stron jest przejście. Myślałem o telewizorze w technologii QLED, ale jestem otwarty na inne rozwiązania. Mam zestaw oświetlenia HUE i chciałbym to połączyć z TV ale nie jest to dla mnie warunek konieczny. Wiem, że Samsung umożliwił taka opcje.

Proszę o pomoc w wyborze
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

1 Komentarz

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Samsung QE50Q60C może i nie powala parametrami, ale jak ma być max 50 cali, w miaaaarę tani, kompatybilny z Hue, to za bardzo nienma konkurencji. Jest tylko 60B rok starszy właściwie w tej samej cenie, także bez sensu.
  rtings.com/tv/…led
  Tylko że ta aplikacja Phillipsa na Tizeny to nie jest tania impreza - 599 zł na "zawsze" albo 12.99 zł miesięcznie (także po 4 latach się "zwraca").
  telepolis.pl/tec…cja

  A jak nie jest priorytetem nie jest sterowanie oświetleniem tylko niska cena, to jakby policzyć że z aplikacją grubo ponad 2700 zł kosztuje ten Samsung, wychodzi prawie 1000 zł taniej TCL C645 za 1782 zł
  m.ceneo.pl/150…htm
  I absolutnie nie ma się czego wstydzić pod kątem obrazu w starciu z "tanimi" QLEDami innych firm.