Telefon z Dragonist a blokada operatora

4
lis 12.
Cześć,
wiecie może jak wygląda sprawa telefonów z dragonist? Czy jest to taka sama loteria jak na allegro, czyli przykładowo kupi się telefon od kogoś kto nie płaci rat i go potem blokują?

Jak ma ktoś z tym jakieś doświadczenie to proszę o info
z góry dzięki!
Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Dla córki brałem z Carrefour online, tel dostarczał Dragonist, przyszła nówka sztuka, plomby na pudełku
@Drzajwo Z tego co mi wiadomo to tylko operatorzy mogą tak blokować. O sklepach jeszcze nie słyszałem.
Victoremque15/11/2019 19:39

@Drzajwo Z tego co mi wiadomo to tylko operatorzy mogą tak blokować. O s …@Drzajwo Z tego co mi wiadomo to tylko operatorzy mogą tak blokować. O sklepach jeszcze nie słyszałem.


Dokładnie, ale jeżeli w dragonist mogą sprzedawać (popraw mnie jak się mylę, bo wydaje mi się, że tam mogą inne firmy wystawiać swoje produkty) np komisy to do komisu ktoś mógłby sprzedać nowy zaplombowany telefon po wzięciu na niego umowy u operatora.
Drzajwo15/11/2019 19:52

Dokładnie, ale jeżeli w dragonist mogą sprzedawać (popraw mnie jak się mylę …Dokładnie, ale jeżeli w dragonist mogą sprzedawać (popraw mnie jak się mylę, bo wydaje mi się, że tam mogą inne firmy wystawiać swoje produkty) np komisy to do komisu ktoś mógłby sprzedać nowy zaplombowany telefon po wzięciu na niego umowy u operatora.


Mam Xiaomi Redmi 8A z Dragonist.pl i żadnej blokady nie ma. Po drugie jakby był od operatora to przy włączaniu pojawiło by się jego logo czy aplikacje w menu a go ich nie ma.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje