Telefon na naszym rynku z najlepszym aparatem. Który?

8
paź 31. 2019
Cebulki zielone, czy Huawei P30 Pro posiada na ten moment najlepszy aparat foto? Szukam telefonu, który jest dostępny na naszym rynku (sklep, salon) z best of the best aparatem.

Przerobiłem trochę testów, poczytałem recenzje, widziałem przykładowe zdjęcia. Na moje oko P30 Pro to faworyt, ale czy na pewno?

Proszę Was o opinie poparte merytoryczną treścią..
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

Grupy

8 Komentarzy
Ja osobiście lubię odwiedzać taką stronkę i tam sobie przeglądam rankingi
Przesiadłem się teraz z S7 Edge na Nota 9 i widać różnicę w aparacie. Gdybyś chciał sobie poczytać więcej opinii, to możesz zerknąć też na stronkę, a do porównywania polecam taką.
@Jeżew
Dziękuję. Pierwszej nie widziałem, drugą znam.
ip 11 pro
@wojtek_mocs

Ajfony miały średniej jakości aparat. 11 ma dobry, ale wg recenzji nie jest on najlepszy.
wojtek_mocs31/10/2019 14:22

ip 11 pro


Ja bym powiedział ze do pixela 4 nie ma podjazdu.
Paprykowy31/10/2019 14:21

@JeżewDziękuję. Pierwszej nie widziałem, drugą znam.


Nie patrz na DxoMark ani inne rankingi. Otwórz sobie jakieś porównanie zdjęć albo narzędzie z samplami na Gsmarena i sam sobie porównaj jakość i wybierz ten telefon, który dla Ciebie robi najlepsze zdjęcia.
Nie ma czegoś takiego jak obiektywie najlepszy aparat.
stark299131/10/2019 16:37

Nie patrz na DxoMark ani inne rankingi. Otwórz sobie jakieś porównanie zd …Nie patrz na DxoMark ani inne rankingi. Otwórz sobie jakieś porównanie zdjęć albo narzędzie z samplami na Gsmarena i sam sobie porównaj jakość i wybierz ten telefon, który dla Ciebie robi najlepsze zdjęcia.Nie ma czegoś takiego jak obiektywie najlepszy aparat.


+1, jakby ktoś szukał tu jest strona GSMArena do porównywania zdjęć, a tu do porównywania klatek z video, zazwyczaj recenzje też mają dużo zdjęć do 'ręcznego' porównywania.
Pamiętaj, że P30 Pro i wszystkie Huawei wyostrzają zdjęcia często do bardzo nienaturalnych poziomów. Ale generalnie aparat ma super. Tryb nocny najlepszy, ale jak mówię nienaturalny. Wideo dobre, ale do konkurencji brakuje. Sam musisz odpowiedzieć czego potrzebujesz czy super wideo czy super zdjęć nocnych czy też może super zoomu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje