Opublikowano 7 godzin temu

Telefon na kilka lat w okolicach 3k

Cześć, z racji tego, że mój samsung M51 idzie już na emeryturę i jest w tragicznym stanie wizualnym postanowiłem zmienić telefon, ale widzę, że w ciągu tych 4 lat rynek zmienił się nie do poznania i bardzo ciężko mi coś wybrać bo wszystko jest zarazem super i beznadziejne, zawsze jest jakiś fon który jest lepszy i ciężko się kierować opiniami i parametrami. Zwyczajnie nie nadążam :/
Mam jeszcze całkiem sporo czasu na szukanie, więc nie muszę znaleźć nowego fona w ciągu np. tygodnia.

Szczególnie ważne jest dla mnie by telefon miał:
* W opór wytrzymałą baterię, albo żeby chociaż bardzo szybko się ładował (no i byłoby miło gdyby to nie powodowało rozwalenia tejże baterii)
* Fajnie jakby nie był jakoś przesadnie duży
* Byłoby miło gdyby miał wejście na słuchawki
* Żeby robił chociaż w miarę ładne zdjęcia
* Żeby miał ładny design
* Mógłby mieć też eSim

Telefonu korzystam mało, głównie słucham muzyki, rozmawiam, piszę, oglądam pierdoły więc tym bardziej na cokolwiek mi się ciężko zdecydować. Zastanawiałem się nad kilkoma propozycjami:
* IPhone 13
* Samsung S23
* Nothing Phone 2 (ujął mnie designem, tylko w jakiej cenie opłaca się go kupić, 1600-1700 zł?)

Za każdą radę będę bardzo wdzięczny. Dziękuję jak nawet przeczytałeś
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

2 Komentarze

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika stark2991
    iPhone 13 to model z 2021 roku. Daj sobie spokój...
    S23 posiadam osobiście, więc mogę coś o nim powiedzieć. Czas pracy jest dobry, ale nie "w opór". Ja uzyskuję ok. 5-7h SoT w zależności od warunków. Ale widziałem też znacznie gorsze wyniki, na przykład jeśliś ktoś używa sporo social media, gra lub korzysta z internetu sieci komórkowych. Złącza słuchawkowego oczywiście nie posiada. Aparat bardzo dobry, ale ma wadę i robi rozmyte zdjęcia z bliska. Jest możliwość, że nowsze egzemplarze niż mój mają to poprawione.
    O Nothing Phone 2 nie wiem nic
  2. Awatar użytkownika berss
    Nie trzeba wydawać 3k, żeby mieć dobry telefon na kilka lat. Wystarczy np. taki Redmi Note 13 Pro - według mnie jest to dobrze wyceniony, kompletny smartfon.