Telefon do 1000zł

4
mar 7.
Szukam telefonu do 1000pln. Zależy mi na tym, żeby szybko się nie zestarzał i miał dobrą baterię. Czy Motorola G8 jest według Was w porządku czy może kierować się w strone Xiaomi? Drugą ważna kwestią jest przekątna ekranu, nie chciałbym aby przekraczała 6.4cala
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
4 Komentarze
Redmi note 8 pro
Jak masz możliwość podejdź do elektormarketu w swojej mieścinie i pomacaj modele którymi jesteś zainteresowany. Dla mnie RN8Pro osobiście trochę za duży.
Zobacz honor 20 .. ładnie z ceny zleciał.. moim zdaniem jeden z mniej docenionych telefonów.
www07/03/2020 22:34

Jak masz możliwość podejdź do elektormarketu w swojej mieścinie i pomacaj m …Jak masz możliwość podejdź do elektormarketu w swojej mieścinie i pomacaj modele którymi jesteś zainteresowany. Dla mnie RN8Pro osobiście trochę za duży. Zobacz honor 20 .. ładnie z ceny zleciał.. moim zdaniem jeden z mniej docenionych telefonów.


Tak, macałem, ale przez antykradzieżowe urządzenia przyklejone do telefonów nie da się dobrze w rękach poczuć żadnego niestety
Powiem ze swojego doświadczenia. Mam od pół roku pierwszy telefon z androidem. Wybrałem mi9t. Po tych pół roku (aplikacje ktore zainstalowalem na poczatku mam te same cały czas, praktycznie nic nowego nie wgrywałem poza "firmowymi" aktualizacjami). I telefon zaczął przycinać na animacjach. Generalnie już zdążył zwolnić i nie wszystko chodzi mu tak płynnie jak na początku. Generalnie jestem zawiedziony bo podzespoly sa bardzo ok. Aparat jak dla mnie kiepski.

Co do pomacania to idziesz do salonu gsm i prosisz o obejrzenie i przyniosa, wyjma z pudelka i dotkniesz kazdy nowy ktory oferuja.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst