Telefon ~6 cali (biały/srebrny)

9
gru 18. 2017
Hej, jestem zielony w temacie telefonów, a już tych androidowych to kompletnie. Szukam telefonu na prezent dla mamy. Jedyne wymagania jakie ma to takie jak podane w tytule. Oczywiscie cena tez gra role, raczej mniej niż więcej bym chciał wydać. Macie jakieś sugestie?
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
@phoez Podaj orientacyjny budżet, bo dla jednych mniej na telefon to do 2000zł, dla innych 500zł, dla kolejnych to jeszcze mniej
@Kaban budżet to 500-800 PLN
Xiaomi note 4x ? Właśnie nabyłem drogą kupna swojej mamie i teraz tylko liczę że kurier zdąży na czas.
Edytowane przez: "Szkielet22" gru 18. 2017
6 cali, jeśli dla mamy, zależy w jakim wieku lub czy będzie korzystać z aplikacji.
Jeśli chcesz tanio sprzęt i bardzo intuicyjny a zarazem biedny w aplikacje to Lumia 640XL, 1320, 1520, może nawet 950XL.
Androidów z 6" też coś jest ale to już raczej z aliego coś kupisz sensownego, nowego ale z wątpliwą gwarancją.
Polecam 5,5" najłatwiej taki kupić i jest pełno w podanym przedziale w "polskich" sklepach RTV plusy to zakup na miejscu lub online i gwarancja bezproblemowa lub nawet jeśli zajdzie potrzeba możliwość zwrotu.

Najlepiej zabierz mamme do salunu lub jakiegoś sklepu z telefonami aby mogła zobaczyć co jej by pasowało.
LisPromocjigru 18. 2017

6 cali, jeśli dla mamy, zależy w jakim wieku lub czy będzie korzystać z apl …6 cali, jeśli dla mamy, zależy w jakim wieku lub czy będzie korzystać z aplikacji.Jeśli chcesz tanio sprzęt i bardzo intuicyjny a zarazem biedny w aplikacje to Lumia 640XL, 1320, 1520, może nawet 950XL.Androidów z 6" też coś jest ale to już raczej z aliego coś kupisz sensownego, nowego ale z wątpliwą gwarancją.Polecam 5,5" najłatwiej taki kupić i jest pełno w podanym przedziale w "polskich" sklepach RTV plusy to zakup na miejscu lub online i gwarancja bezproblemowa lub nawet jeśli zajdzie potrzeba możliwość zwrotu.Najlepiej zabierz mamme do salunu lub jakiegoś sklepu z telefonami aby mogła zobaczyć co jej by pasowało.


Właśnie z lumii się przesiada bo za mało apek (Uber itp). Generalnie to w sumie chciałbym wiedzieć jakie Wy polecacie. Używanie to głównie SMS dzwonienie przeglądanie neta i właśnie mapy uber itp
Może mi max 2. 6,44" - duży skubaniec ale jestem zadowolony. Kupiłem na allegro za 1000 zł.
Stanley89gru 18. 2017

Może mi max 2. 6,44" - duży skubaniec ale jestem zadowolony. Kupiłem na al …Może mi max 2. 6,44" - duży skubaniec ale jestem zadowolony. Kupiłem na allegro za 1000 zł.


jeśli używasz jako telefon zwykły/codzienny to masz wielkie kieszenie aż po kolana
LisPromocjigru 18. 2017

jeśli używasz jako telefon zwykły/codzienny to masz wielkie kieszenie aż po …jeśli używasz jako telefon zwykły/codzienny to masz wielkie kieszenie aż po kolana


Nosze specjalnie plecak tylko na ten telefon
Kupilem bratu xiaomi 4 pro z polskim bananem zaplacilem 804. Snapdragon plus 5,5 jak chcesz wiecej albo zrezygnujesz z marki albo z jakosci albo z wsparcia albo z gwarancji?

Najbardziej popularnym w Polsce telefonem jest szzzzaaaooomi
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje