Opublikowano 1 maja 2023

Techinn / Tradeinn Opinie

Hej, Czy ktoś z Was miał do czynienia ze sklepem techinn.com ? Planuję zrobić tam większe zakupy, akurat mają laptopa na promocji sporo taniej niż w innych miejscach. Podobno fakturę VAT wystawiają, na której mi zależy, ale nie mam pojęcia jak u nich w razie czego z gwarancją, zwrotami. Czy można zaufać czy lepiej dołożyć, ale kupić w sprawdzonym sklepie.

Z góry dzięki za odpowiedzi
Aktualizacje społecznościowe

Kategorie

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika eter
  Jest Paypal, kredytówka i Klarna (odpowiednik naszego paypo) więc teoretycznie jesteś bezpieczny. Sprawdziłeś że z dostawą razem to będzie cebulka? (może to jakiś pozwrotowy czy z innym niż qwerty układem klawiatury [tak wiem - można naklejki]).
  O zwrotach i gwarancji widzę masz na stronie wszystko opisane tradeinn.com/pl/…/st
 2. Awatar użytkownika Matikso
  Sklep legitny. Wprawdzie kupowalem odziez i inne sportowe za lekko ponad 7k i nigdy nie bylo problemu
 3. Awatar użytkownika kaczv
  ktoś wie czy oni wystawiają fakturę eu netto czy jakiś PL odział wystawia brutto PL ?
 4. Awatar użytkownika Marta_Rzeczkowska
  Moje najgorsze doświadczenie zakupowe. Dokonałam zamówienia w listopadzie zeszłego roku. Otrzymałam informację, że zamówienie zostanie dostarczone w ostatnim tygodniu listopada. 6 grudnia nadal nie otrzymałam towaru. Zamówiłam towar w innym sklepie ze względu na czas oczekiwania próbach zlokalizowania przesyłki w tradeinn. Sklep nie poczuwa się do odpowiedzialności. Przy próbie uzyskania zwrotu pieniędzy odesłano mnie do przewoźnika. Polski przewoźnik odesłał mnie do tradeinn słusznie tłumacząc, że to tradeinn zawarł umowę cywilną z przewoźnikiem miedzynarodowym i to skep jest odpowiedzialny za wyjaśnienie sprawy. Na to otrzymałam od tradeinn wiele automatycznych wiadomości, że moje roszczenie nie może zostać przeprogramowane i nie są w stanie odczytać mojej korespondencji z przewoźnikiem - pomimo, że otrzymali ode mnie maila wraz z tłumaczeniem! Na wezwanie do zapłaty otrzymałam bezosobową wiadomość o zasadach komunikacji, których sami nie przestrzegają. Skrajnie nieprofesjonalni i niepokorni. Nie polecam. Jestem uboższa o 400 złotych, czas i nerwy.
 5. Awatar użytkownika mmm5
  Płacił ktoś Apple Pay i czy komuś udało się odzyskać wpłaconą kasę z pomocą Apple za niezrealizowane zamowienie?
Awatar użytkownika