taryfa simplus/operator GSM

lis 14. 2023
Słabo się orientuję w ofertach operatorów, poza tym wiem, że są taryfy, którymi się nie chwalą i cięzko je znaleźć. Wiem, że są tu osoby mocno w temacie, więc prosiłbym o jakieś podpowiedzi.

Chodzi o to, że od zawsze mam SimPlus, ale od jakiegoś czasu numer jest używany sporadycznie. Aktualna taryfa to Plus Elastyczna na Kartę. Zbliża mi się termin zasilenia konta i nie wiem co zrobić. Miałem do tej pory rok ważności konta, ale chyba to już nie działa? Jakimś kodem to się włączało, miało być na stałe, ale pozmieniali taryfy, nie pamiętam już. Poprzednio byłem w salonie i tam nie było z kim rozmawiać, patrzyli bezrozumnie otępiałym wzrokiem.
Najchętniej zmieniłbym operatora bo Plus to !@#$%, ale z drugiej strony, w pewnych miejscach tylko Plus ma zasięg.

Poradzicie coś?
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika droxu
  Nie jestem pewien ale chyba obecnie w żadnej taryfie Plusa nie ma RWK, chyba tylko w Plush jest, w taryfach Nowy Plush, Plush na Kartę oraz Plush bez limitu, o ile się nic nie zmieniło.
  Możesz włączyć kodem *121*11*365# lub w aplikacji, koszt 5zł.
  Jednak w Plusie też jest ale koszt to 29zł/365dni
  plus.pl/waz…nto (Edytowano)
  Awatar użytkownika wojtekz
  Autor
  To wyczytałem na ich stronie. Do tego opłata 5PLN/mc. Nie do uniknięcia, bo jak wykorzysta się mniej, to pobierają to, co braknie do piątaka. Czyli jeszcze 60 dodatkowo.
  Mnie interesuje coś, żeby utrzymać numer. Jakieś coś wRodzinie widzę, albo a2mobile, ale nie mam pojęcia co to za jedni :/
 2. Awatar użytkownika Chucky
  Fakt Mobile(Play) polecę rok ważności konta po każdym doładowaniu .

  15 groszy minuta oraz SMS
 3. Awatar użytkownika Aliev
  Jak ci zależy na zasięgu plusa to w lajt mobile masz ich zasięg i doładowanie 10zł daje rok ważności konta i nie musisz nic robić przez rok. A przeniesienie zrobisz online.
  Awatar użytkownika wojtekz
  Autor
  Patrzyłem na ich stronę, nic z tego nie rozumiem.. jestem jużchyba bardzo stary.
  coś tam piszą że 15,99/17,99/19,99/ na 30dni w zależności od pakietu internetu. To ja rozumiałem, że z taką częśtotliwością trzeba zasilać żeby mieć aktywne konto
 4. Awatar użytkownika Tylko_Na_Karte
  Proponuję zmienić taryfę na prosto na kartę opłata 5 zł. Potem *147*26#. Rok konta powinien załączyć się z automatu. Jak nie to tym kodem *136*11*01#. Usługa jest bezpłatna , potem zasil za 5 zł. Jeśli z numeru korzystasz np. MMS. A nie masz pakietu internet włącz blokadę na zbadanie kasy/internet *136*11*1500# ta usługa również jest bezpłatna. Do wszystkiego włącz sobie 4 i gratis. Start na 8844. Każde zasilenie w tej taryfie dowolnym nominałem załącza rok konta. (Edytowano)
  Awatar użytkownika wojtekz
  Autor
  Ja tę taryfę chyba miałem i mi sami zmienili na elastyczną bo coś tam. Był okres, że co roku musiałem zmieniać, bo tę, którą miałem usuwali.

  Co to znaczy: "włącz sobie 4 i gratis. Start na 8844." Wstyd, ale serio jestem do tyłu z tematem. Za dużo tego narobili, nie wiedziałem nawet że tylu operatorów jest..
Awatar użytkownika