Tanie w eksploatacji urządzenie 3 w 1

3
lis 13. 2017
Szukam czegoś do 200zł. Głównie druk czarny, duplex niekoniecznie, tanie tusze - zamienniki. Ktoś coś poleci?
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
Powiem tak,albo tania eksploatacja albo tanie urządzenie w zakupie. Szukaj czegoś od Brothera z tuszami LC 985. Ja mam j315w i sobie chwalę. Poszukaj drukarki używanej z gwarancją rozruchową,wyjdzie chyba najlepiej.
W międzyczasie zmieniły mi się priorytety i wczoraj kupiłem allegro.pl/Sho…352. Dobre opinie miała w przeciwieństwie do innych HP do 200zł. Ciekaw jestem na ile uda się zejść z kosztami druku, kiedyś tu napiszę co i jak.
alandelis 16. 2017

W międzyczasie zmieniły mi się priorytety i wczoraj kupiłem htt …W międzyczasie zmieniły mi się priorytety i wczoraj kupiłem http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6995667352. Dobre opinie miała w przeciwieństwie do innych HP do 200zł. Ciekaw jestem na ile uda się zejść z kosztami druku, kiedyś tu napiszę co i jak.

Przeważnie trudno o tanie tusze(nawet zamienniki) do HP, sam miałem z 3 drukarki od nich i jak już się kupiło zamienniki po 40zl to drukarka po kilku wydrukach potrafiła stwierdzić że jednak któryś z tuszów jej nie pasuje i tylko informacja żeby sprawdzić tusz.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy