Zakończono

Tania Książka, pojedyńczy kod rabatowy, MWZ 69 zł

8
maj 10.
Pojedyńczy kod rabatowy o wielkości 10 zł, jaki otrzymałem przy pierwszych zakupach
w taniaksiazka.pl

TKPLC17B512277

Tania Książka również na kuponie proponuje, że można odstąpić kod innej osobie, nie ma więc tutaj naruszenia regulaminu.

Minimalna wartość zamówienia to 69 zł, kod obniży wartość zamówienia o 10 zł (nie dotyczy on kosztów wysyłki) oraz zadziała na wszystkie książki, również z promocji.

(właśnie z powodu MWZ nie miałem jak go wykorzystać)

Kod jest ważny przez 60 dni od daty pierwszego (mojego) zamówienia, a było to 18 marca, więc kod powinien być ważny do ok. 17 maja 2018.

Mam nadzieję, że dla kogoś się przyda :-)

Miłego czytania!
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
P.S. proponuję, aby osoba która skorzysta z kodu dała znać, w komentarzu lub w wiadomości prywatnej, to wtedy od razu zakończę tą okazję.
Edytowane przez: "tomaszmister" maj 10.
Proponuje takie.info dawac w dyskusjach pojedyncze kody tam laduja @Kaban
tomaszmistermaj 10.

P.S. proponuję, aby osoba która skorzysta z kodu dała znać, w komentarzu lu …P.S. proponuję, aby osoba która skorzysta z kodu dała znać, w komentarzu lub w wiadomości prywatnej, to wtedy od razu zakończę tą okazję.


kończ waść
@Quba - w sensie że kod przydał się, czy że powinienem przenieść go w inne miejsce?
pitowamaj 10.

Proponuje takie.info dawac w dyskusjach pojedyncze kody tam laduja …Proponuje takie.info dawac w dyskusjach pojedyncze kody tam laduja @KabanRacja! dopiero teraz odkryłem funkcjonalność Dyskusji na Pepperze!
Edytowane przez: "tomaszmister" maj 10.
@Quba - Mam nadzieję, że się przydał, a na wszelki wypadek okazję kończę, bo minusów tylko przybywa :-/
Witam serdecznie. Bardzo dziękuję za kod. Przydał się Jeszcze raz dziękuję
Katarzyna_Zalinskamaj 10.

Witam serdecznie. Bardzo dziękuję za kod. Przydał się Jeszcze raz …Witam serdecznie. Bardzo dziękuję za kod. Przydał się Jeszcze raz dziękujęSuper, bardzo się cieszę !! :-) Właśnie na tym mi zależało, aby kod nie zmarnował się, tylko mógł przydać się dla innej osoby !! :-)

(a na przyszłość będę już wiedział, że pojedyńcze kody należy dodawać w dziale Dyskusji - swoją drogą to bardzo ciekawy dział Peppera, z ciekawymi informacjami od użytkowników, tylko nieco "schowany" i dopiero teraz odkryłem jego istnienie)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje