Tablet huawei mediapad t3 10 wifi

5
wrz 10. 2019
Hey pepperowicze
Szukam do biura tabletu, miałby złożyć głównie prezentacji zdjęć z galerii dla klientów, a więc ekran 10 cali będzie odpowiedni, zdjęcia będą załadowane na dysku więc nie potrzebuje lte, wystarczy wifi w razie potrzeby.
Będę się głównie przemieszczal, a więc fajnie jak bateria na długo wytrzyma.
W media expert polecili mi model z tytułu, co o nim sądzicie? Ktoś ma, ktoś coś słyszał? Ewentualnie coś podobnego w cenie około 500-600pln?
Aktualizacje społecznościowe
Różne

Grupy

5 Komentarzy
@kfiatq Dzisiaj masz T5 w cenie T3 w PL. Nie będę nawet udawał że wiem który jest lepszy, mogę porównać tylko podstawowe parametry i cenę. Nie wiem jak bardzo istotne są te zdjęcia dla klientów, ale dobry ekran-lepsze wrażenia-łatwiejsza decyzja. Taki obraz z Ipada z retiną będzie o niebo lepszy. No ale rzuć okiem: amazon.de/dp/…KN/
do tej pory @Kaban podczas spotkania z Klientem, jak chciałem mu zobrazować sytuacje to pokazywałem na ekranie smartphona, ale czas przejść na poziom wyżej i pokazac to z poziomu tabletu na większym ekranie, czy zatem tablet o poziom wyżej na t5 byłby adekwatny:
mediaexpert.pl/tab…824
@kfiatq No to skok będzie duży pewnie T5 wziąłbym z Amazonu, wychodzi 160zł mniej niż w Media Expert, w mocniejszej wersji (3GB RAM i 32GB pamięci).
No tak mocniejszy, nie mają takiego w expercie. Ale Amazon raczej nie wystawi faktury na firmę? A z tego jeszcze VAT odlicze
kfiatq10/09/2019 14:37

No tak mocniejszy, nie mają takiego w expercie. Ale Amazon raczej nie …No tak mocniejszy, nie mają takiego w expercie. Ale Amazon raczej nie wystawi faktury na firmę? A z tego jeszcze VAT odlicze


Amazon wystawia FV, ale z zaksiegowaniem jest troche gorzej (zalezy skad wysla). Do tego musisz miec NIP EU. Poszukaj sobie dyskusji o tym, walkowane wiele razy.
Edytowane przez: "e-Rick" wrz 16. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje