Opublikowano 7 godzin temu

Szukam Telewizora do 5tys zł.

Heja, jestem zielony w tych sprawach. Co byście polecili do 5tys zł z tv oled? A może zwykły ledowy jakiś 55-65 godny polecenia. Obecnie mam Sony i jakoś go polubiłem, mało wadliwy model mi się trafił. Oglądać będziemy z 3-,3,5m. Podłaczony będzie do zboża, przyszłościowo do kina domowego lub coś na podobne.
Aktualizacje społecznościowe
Awatar użytkownika Kenny_HD
Hej, jestem zielony w tych sprawach. Co byście polecili do 5tys zł z tv oled? A może zwykły ledowy jakiś 55- 65' godny polecenia. Obecnie posiadam Sony i czuje sentyment do tej firmy z przyczyn ze nie mogę narzekać na ten model co mam. Czas na zmianę Oglądane będzie z 3-3,5m, podłączony do xboksa, z przyszłościowo myślę dopiąć jeszcze kino domowo, bardzo dużo ilości filmów sportu i gier. Czyli w skrócie wielozadaniowy kombajn Telewizja to Vectra jak chodzi o podłączenie. Chyba to wszystko co mogłem podać. Jak pisałem wyżej jestem zielony temacie i na pewno dużo nie potrzebnych informacji podałem...
Dziękuję za każdy wpis i pomoc...

1 Komentarz

Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika OO_J.L
    Samsung jest teraz sporo przeceniany. TCL ma bardzo dobre jasne wyświetlanie.
    5 tyś to dużo masz szerokie możliwości. Nie kieruj się marką tylko testami. Są na najwyższym poziomie.
    Musi być możliwość bezpośredniego otwierania aplikacji YT,Netflix itp.Sprawdz w domu odległość od telewizora gdy oglądasz. tak dopasowujesz przekątną. (Edytowano)