Szukam małego telefonu. Jaki telefon wielkości iPhone’a 6/7 kupić?

9
paź 9.
Jak w tytule, szukam telefonu który wielkosciowo będzie podobny do iPhone’a 6 bądź 7, nie chodzi o ekran a same wymiary długość i szerokość, grubość nie jest aż tak ważna bo i tak założę etui.

Najlepiej telefon z tego bądź poprzedniego roku, chyba ze zapowiada się jakaś premiera małego, fajnego oraz dość mocnego telefonu w 2020 to chętnie poczekam.:D
Aktualizacje społecznościowe
Różne
9 Komentarzy
W podanych widełkach to tylko Sony Xperia XZ2 Compact lub Sharp Aquos R2 Compact.
shymeq709/10/2019 20:24

W podanych widełkach to tylko Sony Xperia XZ2 Compact lub Sharp Aquos R2 …W podanych widełkach to tylko Sony Xperia XZ2 Compact lub Sharp Aquos R2 Compact.Hmm masz tak na szybko jakieś porównanie czasów działania na jednym ładowaniu?
Na mgsm nie widać w porównawczych czasu działania, za Sony nieco mniejszy wymiar i QC 3.0 (w Sharpie niby tylko QC), za Sharpem nowszy Andek .
mgsm.pl/pl/…ct/
Edytowane przez: "eter" paź 9.
shymeq709/10/2019 20:24

W podanych widełkach to tylko Sony Xperia XZ2 Compact lub Sharp Aquos R2 …W podanych widełkach to tylko Sony Xperia XZ2 Compact lub Sharp Aquos R2 Compact.


Trochę przewyższają mój budżet. Staram się zmieścić w tysiącu. Ciężko jest znaleźć nowy kompaktowy telefon :/ z tego co szukałem to MI9 SE ma w miarę zbliżone wymiary chociaż i tak jest większy a ceny oscylują w granicy 1k na BG i GB. Co sądzisz?
@eter wydaje mi się, że Sony powinno dłużej działać na jednym ładowaniu, bo większa bateria, a procek ten sam. Xperia ma tego samego Andka co Aquos. Różnica polega tylko na tym, że Sharp ma wgrany 9.0, a tam trzeba tylko zaktualizować.
@Loseyy w takim razie do 1 tys masz Sony Xperia XZ1 Compact w podanym przedziale Twoich wymagań.
Koleżanka kupiła już sobie drugiego iPhona SE właśnie z powodu wymiarów. Teraz dostała aktualizacje do iOS 13. A tak to Xperie Compact, albo Mi 9 SE.
P20 jest zgrabnym telefonem, podobnie jego bliźniak Honor 10
klasą samą w sobie jest Moto One Vision, która może mała nie jest ale doskonale klei się w dłoni bowąska w talii przez ekran w proporcjach 21:9 2951134-cuwlX.jpg
Mam na sprzedaż Sony Xperia Compact XZ2, właśnie idzie z Amazonu francuskiego. Z warehouse deals, sam używam i jestem bardzo zadowolony. Co do ceny, dogadamy się myślę. Pisz prywatną wiadomość jesliś zainteresowany.
Mi 9 se też się łapie w wymagania
@Marian_Samtek no tak nie bardzo.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje