sty 3. 2023 (15 g, 7 min)
Ktos pomoze zrobic liste mniej wiecej 4-5 gier na playstation , dla chlopaka 14-15 lat. Kompletnie sie nie znam a chce kupic chrzeniakowi. Jak by byly na promce tez extra.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Skomentuj

6 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Może seria z Nathanem Drakiem (Uncharted)? Gra pokroju India Jonesa. Może jakiś Tomb Raider jak lubi tego typu gry. Może Gran Turismo jak wyścigi. Może powiedz co lubi, czym się interesuje wtedy łatwiej coś polecić.
  Avatar
  No to z podobnych masz Tomb Raider, fajny reboot serii Trochę liniowa gra, ale ciekawa. Mogę polecić Assassin's Creed, szczególnie Odyssey (starożytna Grecja) i Origins (starożytny Egipt). Obie fajnie zrobione, sporo rzeczy do zrobienia, według mnie bardzo fajnie odwzorowany starożytny świat, zawsze trochę historii można poznać (nie wszystko jest dokładnie odwzorowane, ale są tryby "wycieczki historycznej", gdzie chodzi się postacią po mapie i lektor opowiada o tych miejscach, wydarzeniach - coś jak na wczasach. Można trochę poczuć się jak w tamtych czasach, poobserwować jak mogło wyglądać życie, jak dbano o bogów w starożytności, trochę wiedzy o nich zaczerpnąć.
 2. Avatar
  A ja bym zaproponował giftcardy.
  Sam sobie wybierze co kupić, gry czy abonament. No i nie będzie wtopy jak kupisz mu coś, co już przeszedł.
  Avatar
  Autor
  Dzięki, faktycznie. Nie pomyslalam