szukam czołówki na 18650

1
paź 9. 2020
Cześć, może jakaś życzliwa dusza podpowie. Potrzebuję czołówkę na 1x18650 unprotected (bo leżą i się kurzą w szufladzie czyli bez aku w zestawie), światło neutralne (żadne ciepłe lub zimne), do grzebania w rozdzielnicach (wystarczy 5 metrów zasięgu). Budżet 50-100zł.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
1 Komentarz
Popatrz na ali na Sofirn SP40 i Convoy H1 - obie to porządne budżetowce - taniej nie warto schodzić. W promocjach bywają SP40 poniżej $20. SP40 ma ładowanie z microUSB dodatkowo, nie ma żadnych mrugaczy (nawet ukrytych). Obie występują z różnymi odcieniami diody. Zasięg w najwyższych trybach będziesz miał bardzo duży, więc latarka będzie bardziej uniwersalna i użyteczna też w innych przypadkach. Jedyny minus to reflektor zamiast optyki TIR - będzie wyraźny hotspot, co niektórym przeszkadza w pracy z bliska - można zrobić prosty rozpraszacz z kawałka plastiku albo nakleić na szybkę folie matującą (takie co się kupuje z metra do naklejania na szyby co dają efekt szkła szronionego).
Tu recenzje SP40:
budgetlightforum.com/nod…394
budgetlightforum.com/nod…082
zeroair.org/201…ew/
Convoy H1:
zeroair.org/202…ew/

Obie nie są klejone, więc reflektor powinno dać się wymienić na optykę TIR - o ile znajdzie się odpowiednio małą. Z TIR fabrycznie jest Skilhunt H03 (i następca H04) - bardzo dobra latarka, ale już trochę ponad budżet.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst