lis 29. 2022 (21 g, 56 min)
Witajcie, mam okazję kupić oral-b genius 8000 w cenie 375, opłaci mi się to czy coś innego proponujecie w tej cenie? ewentualnie ktoś ma ten model? poleca/odradza?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Oralb rezygnuje z elektrycznych, maja byc produkowane same magnetyczne. iO4 w gore. Za 400 powinienes juz dostac iO4 (Edytowano)
  Avatar
  Magnetyczna to soniczna ? Ok już doczytałem (Edytowano)
 2. Avatar
  Oral-B niczego się nie uczy - okrągła główka w szczoteczce to paradontoza gwarantowana po kilku/nastu latach użytkowania.
  Fakt czyści dokładniej niż podłużna i to nie podlega dyskusji, ale czy warto robić sobie problemy zdrowotne? (Edytowano)
  Avatar
  A skąd masz takie informacje i tezy?

  magazyn-stomatologiczny.pl/a16…ml/
  jest wiele badań i artykułów, to jeden z nich, które świadczą że szczoteczki rotacyjne przy prawidłowym użytkowaniu uzyskują lepszy efekt oczyszczania zębów. Co lepsze, oral-B jako firma WYMYŚLIŁA szczoteczki soniczne i stworzyła pierwszą taką szczoteczkę, następnie się z niej wycofując i wracając do rotacyjnych. To inne firmy zaczęły później je projektować i produkować, stawiając ogromny wysiłek na marketing i reklamę tych szczoteczek, czego efekty widzimy powyżej (poinformowanie ludu).

  Tak jak wspomniałem, oralB zostawia w produkcji tylko jeden model szczoteczki elektrycznej rotacyjnej, produkować będą głównie tylko teraz iO i do tych będzie najłatwiej dostawać wymienne główki.
  Pozdrawiam,
  dentysta