Jan 13. 2023
Hej!

Wiecie coś o jakiejś legionem ofercie na światłowód od Orange albo Tmobile? Osoba fizyczna lub firma. Tylko to co na stronie czy da radę coś ogarnąć?
Ceny są lekko mówiąc średnio zachęcające.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Dopisz czy domek jednorodzinny czy blok, na terenach z dofinansowań ogólnie ciężko o coś lepszego niż na stronie. Jeśli chodzi o internet stacjonarny to chyba taniej wyjdzie na osobę prywatną niż na firmę.
 2. Avatar
  @Toxek , wszystko zależy do czego go chcesz. Sprawdź czy Netia operuje na tym łączu bo ma najlepszy routing (miała), do tego ONT (trzeba się upierać przy tym przy każdym kontakcie z nimi )+własny router i lecisz.
  Więcej info szukaj na mediaświat.pl, oni tam mają aktualną wiedzę i łatwiej tam odpisać niż tutaj ;). (Edytowano)
 3. Avatar
  Jest jeszcze nju.pl/swi…wod
  To samo co Orange, tylko tańsze i do końca dzisiejszego dnia na Goodie jest cashback 200 zł.
  Czyli światło 200/30 wychodzi za 40*24+50=33,75 brutto miesięcznie, co jest bardzo dobrą ceną
  Avatar
  Autor
  Ja mam możliwość z jakiegoś powodu skorzystania tylko z nju 300 Mb/s co w porównaniu do Tmobile jest gorsza ofertą.
  Ogólnie uważam, że wielu użytkowników chętnie zdecydowałoby się na światłowód np. 100 Mb/s, za mniejsze pieniądze, kosztem 300/600/900 za często absurdalne stawki.
 4. Avatar
  Autor
  Blok, Łódź.
  Jest interesująca oferta z T-mobile na firmę, która wychodzi ostatecznie jakieś około 40 zł miesięcznie, ale zobowiązanie na 24 miesiące, a to nieszczególnie mnie interesuje. Mocno zastanawiałem się nad opcją jakiegoś internetu mobilnego, ale zasięg w miejscu, w którym jest mieszkanie jest średni i obawiam się, że nawet do potrzeb w stylu posłuchanie podcastów / Spotify / pooglądanie YouTube będzie zbyt wolny i niestabilny.
 5. Avatar
  Weź ten od Orange z doświadczenia wiem że T-Mobile ma napisane że standardowa prędkość to 60% maksymalnej (z tego co pamiętam) zaś w Orange jest to 90%, chociaż obecnie mam w Orange 120% także zawsze coś
  Avatar
  Autor
  Orange i Tmobile działają na tych samych światłowodach. Miałem na poprzednim mieszkaniu Tmobile i było spoko. Nie wiem jak jest przy umówie na światłowód, ale na mieszkaniu gdzie światłowód dopiero będzie jest 60 albo nawet 50% gwarantowanej prędkości umowy, więc to raczej norma.
 6. Avatar
  TMobile sprzedaje światłowód ale sieć jest Orange. Weź więc tam, gdzie dadzą Ci lepsze warunki. Ja miałem Orange, teraz mam TMobile i kończy mi się umowa i zastanawiam się. Nie wiem czy to możliwe, ale od TMobile jakoś jakby gorzej chodził internet. Na pewno router jest inny. Nie wiem czy możliwe są jakieś inne różnice.
  Avatar
  Autor
  Pewnie możliwe - zakładam ze priorytet na łączu maja klienci Orange. Jest nawet różnica w maksymalnej mocy przesyłowej pomiędzy tymi dostawcami - Orange 1GB, T-mobile 900 mb/s.
  Zależy jakie masz wymagania, ja mam niewielkie
Avatar