Support amazon.de - problemy

wrz 22. 2023
Czołem!

Mieliście może kiedyś problem z supportem Amazonu? Kupiłemna jesieni na fakturę (firma) telefon Sony z niemieckiego warehouse. Coś zacząłszwankować. Przeprosili, kazali odesłać do Niemiec, do partnera w-support. Tenpartner po tygodniu odesłał z informacją, że oni NIE serwisują Sony i proszęsię skontaktować ze sprzedawcą. Support przeprosił, napisali, że musząserwisować (albo przesłać dalej do Sony), wyjaśnili sprawę i mam jeszcze razwysłać do w-support do Niemiec.

Wysłałem, a serwis: nie serwisujemy Sony, skontaktuj się zesprzedawcą i odesłali znów niedotknięty. Support amazon.de twierdzi nabrał wodyw usta i powiedzieli, że do 29 września się zastanowią co z tym dalej zrobić.

Co się stało z tym legendarnym wsparciem? Nigdy nie miałemproblemów, a teraz 3 tyg nic nie ruszone i nie wiadomo co dalej.

Mieliście takie problemy?

MM
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika mrowka
  Osobiście nie miałem jeszcze styczności z reklamacjami u nich ale widziałem ostatnio nie jeden wpis w stylu że ktoś odesłał na reklamację po czym zablokowali mu konto i w sumie tyle ani konta ani sprzętu ani kasy. Coś tam jest u nich mocno nie tak w ostatnim czasie niestety
  Awatar użytkownika MM999
  Autor
  Toś pocieszył
 2. Awatar użytkownika lwik
  Ja mam problem z Amazon.pl
  Ani sprzetu, ani kasy. Miesiac temu dostali w reklamacji wadliwy procek, mam potwierdzenie o dostarczeniu od Inpost. Na stronie pisza ze nie otrzymalismy towaru. Moim zdaniem ktos tam kradnie te zwroty i tyle. (Edytowano)
  Awatar użytkownika MM999
  Autor
  No to już z rękojmi ich bierz.