STYJ02YM czy Viomi V2 Pro

5
lis 1. 2019
Zastanawiam się nad tymi dwoma odkurzaczami. Mieszkanie 42m, bez dywanów, panele i płytki. Za i przeciw poproszę, bo na pewno sporo ludzi ma ten dylemat
Aktualizacje społecznościowe
Różne
5 Komentarzy
Po parametrach to te same sprzęty. Różnica tylko w cenie i designie. Sam się czaiłem na V2 Pro ze względu na mnóstwo pozytywnych recenzji. STYJ02YM Natrafiłem niedawno i również mnóstwo pozytywów zbiera i do tego tańszy. Obecnie na Ali można go dostać za 1070zł z wysyłka z Europy. Lepszej ceny nie widziałem.
Olxxxb06/01/2020 14:02

Po parametrach to te same sprzęty. Różnica tylko w cenie i designie. Sam si …Po parametrach to te same sprzęty. Różnica tylko w cenie i designie. Sam się czaiłem na V2 Pro ze względu na mnóstwo pozytywnych recenzji. STYJ02YM Natrafiłem niedawno i również mnóstwo pozytywów zbiera i do tego tańszy. Obecnie na Ali można go dostać za 1070zł z wysyłka z Europy. Lepszej ceny nie widziałem.


Możesz link? Bo nie widzę
Przy Twoim mieszkaniu bierz tańszy.
Są to te same urządzenia. STYJ02YM zostało tylko obrandowane dla Xiaomi przez co dostaje częściej aktualizacje i jest tańsze od V2 pro. Lepiej brać STYJ02YM.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst