Studia magisterskie/podyplomowe - any onion?

5
kwi 10. 2018
Jako, że cebulowy lifestyle ciężko wykorzenić, rozkminiał ktoś sposoby na cebulę w celu sfinansowania studiów?

Ja ze swojej strony znalazłem jakąś tam obniżkę 10% z kartą absolwenta na podyplomowe na UŁ, ale mogą być też studia online. Praca i tak już jest i chodzi niestety bardziej o papierek jeśli chodzi o magisterskie.

Moja branża to finanse, ale jestem ciekaw jak to wygląda ogólnie.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
@PogromcaBiedakuw Jeśli prowadzisz firmę, to studia/wszystkie podyplomówki możesz rozliczyć jak każdą inną dowolną fakturę. Często na etatach można się dogadać, że w ramach premii pracodawca sfinansuje ci także kolejny etap studiów.
Kabankwi 11. 2018

@PogromcaBiedakuw Jeśli prowadzisz firmę, to studia/wszystkie podyplomówki …@PogromcaBiedakuw Jeśli prowadzisz firmę, to studia/wszystkie podyplomówki możesz rozliczyć jak każdą inną dowolną fakturę. Często na etatach można się dogadać, że w ramach premii pracodawca sfinansuje ci także kolejny etap studiów.


To wiem, wiem. Jednak firmy nie mam a pracodawcę zmieniam, więc nieprędko
@PogromcaBiedakuw To pozostaje ci liczyć na opcje: zapłać cały rok z góry - miesiąc gratis itp.
Ja ostatnio załapałem się na jakiś tam projekt i dostałem 88% dofinansowania do podyplomówki wartej 7,5k PLN. Może popatrz w swoje gminie, powiecie czy coś takiego jest.
Dunaykwi 12. 2018

Ja ostatnio załapałem się na jakiś tam projekt i dostałem 88% dofi …Ja ostatnio załapałem się na jakiś tam projekt i dostałem 88% dofinansowania do podyplomówki wartej 7,5k PLN. Może popatrz w swoje gminie, powiecie czy coś takiego jest.


O, nieźle... podpowiesz gdzie to znalazłeś? Poszukam u siebie w analogicznych instytucjach.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje