Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Steam vpn na Argentyne

118
paź 1. 2019
Hej! Używa ktoś argentyńskiego vpn na steamie? Niby udało mi się zmienić bez problemu region sklepu na arg, ale przy próbie dodania karty do konta wyskakuje błąd Wystąpił nieprzewidziany błąd. Transakcja nie doszła do skutku.
Skontaktuj się z z pomocą techniczną Steam. Wie ktoś co na to poradzić? Działa w ogóle jeszcze vpn na Argentyne?
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

118 Komentarzy
Aktualnie nie da się kupować na argentyńskim Steam'ie. Steam zablokował możliwość zakupu, ponieważ peso bardzo spadło i Steam dużo by tracił na dalszej sprzedaży w tej walucie. Sam od dłuższego czasu Argentynę jako region i mam nadzieję, że możliwość zakupu wróci za jakiś czas.
miszkurkam03/10/2019 00:27

Aktualnie nie da się kupować na argentyńskim Steam'ie. Steam zablokował moż …Aktualnie nie da się kupować na argentyńskim Steam'ie. Steam zablokował możliwość zakupu, ponieważ peso bardzo spadło i Steam dużo by tracił na dalszej sprzedaży w tej walucie. Sam od dłuższego czasu Argentynę jako region i mam nadzieję, że możliwość zakupu wróci za jakiś czas.


Znalazłem jako taki sposób, żeby karta działała. Musisz mieć choćby 1 peso w portfelu i wtedy przy zakupie wyświetli się komunikat, że weźmie pieniądze z portfela a reszte z karty. Mam nowe konto, więc muszę odczekać jakiś czas, żeby odblokował mi się rynek steam, dlatego teraz skorzystałem z gifta na 5$ z g2a i przeszło normalnie: kupiłem gierke za 28 zł te 22 zł z portfela wzięło i 6 z karty Sora, że tak zawile napisałem, ale myślę, że rozumiesz
Franzes03/10/2019 08:29

Znalazłem jako taki sposób, żeby karta działała. Musisz mieć choćby 1 peso …Znalazłem jako taki sposób, żeby karta działała. Musisz mieć choćby 1 peso w portfelu i wtedy przy zakupie wyświetli się komunikat, że weźmie pieniądze z portfela a reszte z karty. Mam nowe konto, więc muszę odczekać jakiś czas, żeby odblokował mi się rynek steam, dlatego teraz skorzystałem z gifta na 5$ z g2a i przeszło normalnie: kupiłem gierke za 28 zł te 22 zł z portfela wzięło i 6 z karty Sora, że tak zawile napisałem, ale myślę, że rozumieszNo muszę powiedzieć, że należy Ci się dobre piwo. Sprzedałem jedną kartę za 1 peso i płatność przeszła bez problemu. W sumie myślałem o tym, żeby dopłacać kartą, ale nie wiedziałem jak to zrobić by mieć peso na koncie.
miszkurkam03/10/2019 14:53

No muszę powiedzieć, że należy Ci się dobre piwo. Sprzedałem jedną kartę za …No muszę powiedzieć, że należy Ci się dobre piwo. Sprzedałem jedną kartę za 1 peso i płatność przeszła bez problemu. W sumie myślałem o tym, żeby dopłacać kartą, ale nie wiedziałem jak to zrobić by mieć peso na koncie.


Oby i tego sposobu nie zablokowali ^^ Miłego grania
Jakiego VPN używacie na Argentynę? Darmowy czy płatny?
marq18704/10/2019 08:39

Jakiego VPN używacie na Argentynę? Darmowy czy płatny?


Ja używam NordVPN (płatny). Z darmowych nigdy nie korzystałem, więc nie jestem w stanie nic polecić :/
marq18704/10/2019 08:39

Jakiego VPN używacie na Argentynę? Darmowy czy płatny?Jak kolega wyżej - również NordVPN. Od Janusza na Allegro można dostać za kilka złotych.
Franzes04/10/2019 12:22

Ja używam NordVPN (płatny). Z darmowych nigdy nie korzystałem, więc nie jes …Ja używam NordVPN (płatny). Z darmowych nigdy nie korzystałem, więc nie jestem w stanie nic polecić :/


Mam NordVPN i SaferVPN. Przy probie utworzenia konta steam, zarówno w przeglądarce (Edge, IE, Chrome, Opera) jak i w programie steam, za każdym razem nie przyjmuje obrazku Captcha. Tzn. po prawidłowym zaznaczeniu haczyk zielony się pojawia, lecz po wciśnięciu kontynuuj, za kazdym razem resetuje captcha, jakbym coś źle wprowadził. Pisze, wprowadź ponownie podane niżej znaki w celu weryfikacji. Wie ktoś jak przebrnąć przez proces tworzenia konta przez vpn?

Trzeba Gift Cards kupować przez g2a czy mozna kupić przez polskie konto na steamie za 20zł?
Edytowane przez: "speedy51" paź 6. 2019
speedy5106/10/2019 16:11

Mam NordVPN i SaferVPN. Przy probie utworzenia konta steam, zarówno w …Mam NordVPN i SaferVPN. Przy probie utworzenia konta steam, zarówno w przeglądarce (Edge, IE, Chrome, Opera) jak i w programie steam, za każdym razem nie przyjmuje obrazku Captcha. Tzn. po prawidłowym zaznaczeniu haczyk zielony się pojawia, lecz po wciśnięciu kontynuuj, za kazdym razem resetuje captcha, jakbym coś źle wprowadził. Pisze, wprowadź ponownie podane niżej znaki w celu weryfikacji. Wie ktoś jak przebrnąć przez proces tworzenia konta przez vpn?Trzeba Gift Cards kupować przez g2a czy mozna kupić przez polskie konto na steamie za 20zł?


Konto założyłem bez używania vpn, dopiero przy zmianie regionu sklepu go odpaliłem, a co do gift cardsów ja kupiłem z g2a, ale myślę, że przejdzie jako gift przez steam z innego konta (tylko trzeba mieć kilka dni swoje konto w znajomych)
Franzes03/10/2019 08:29

Znalazłem jako taki sposób, żeby karta działała. Musisz mieć choćby 1 peso …Znalazłem jako taki sposób, żeby karta działała. Musisz mieć choćby 1 peso w portfelu i wtedy przy zakupie wyświetli się komunikat, że weźmie pieniądze z portfela a reszte z karty. Mam nowe konto, więc muszę odczekać jakiś czas, żeby odblokował mi się rynek steam, dlatego teraz skorzystałem z gifta na 5$ z g2a i przeszło normalnie: kupiłem gierke za 28 zł te 22 zł z portfela wzięło i 6 z karty Sora, że tak zawile napisałem, ale myślę, że rozumiesz


Potwierdzam póki co działa, ale imo im mniej osób wie tym lepiej, inaczej zablokują ostatnia możliwość, wtedy to chyba zostanie posiadanie konta bankowego w AR
miszkurkam04/10/2019 18:47

Jak kolega wyżej - również NordVPN. Od Janusza na Allegro można dostać za k …Jak kolega wyżej - również NordVPN. Od Janusza na Allegro można dostać za kilka złotych.


No właśnie zakupiłem przez allegro. Loguje się bez problemu, lecz po wybraniu kraju trwa łączenie, po czym wyświetla się chmurka w rogu ekranu PASSWORD:Verification Failed:'Auth' . Sprzedawca twierdzi, że z jego strony jest ok, skoro można się bez problemu zalogować do konta, a konto ponoć na wyłączność, nie jest współdzielone, choć jakoś tracę wiarę w tą wyłączność. Miał ktoś podobnie?
speedy5108/10/2019 14:21

No właśnie zakupiłem przez allegro. Loguje się bez problemu, lecz po wyb …No właśnie zakupiłem przez allegro. Loguje się bez problemu, lecz po wybraniu kraju trwa łączenie, po czym wyświetla się chmurka w rogu ekranu PASSWORD:Verification Failed:'Auth' . Sprzedawca twierdzi, że z jego strony jest ok, skoro można się bez problemu zalogować do konta, a konto ponoć na wyłączność, nie jest współdzielone, choć jakoś tracę wiarę w tą wyłączność. Miał ktoś podobnie?Próbuj kilka razy do skutku. Też tak czasami mam. Ewentualnie zobacz na telefonie (jest aplikacja NordVPN).
Edytowane przez: "miszkurkam" paź 8. 2019
Niestety.... Już zablokowali możliwość dopłaty do zakupu, w sensie kupując mając coś w portfelu
Rafał__09/10/2019 17:57

Niestety.... Już zablokowali możliwość dopłaty do zakupu, w sensie kupując …Niestety.... Już zablokowali możliwość dopłaty do zakupu, w sensie kupując mając coś w portfelu


Czyli pozostaje jedynie zakup i przesłanie Gift Card'a mam rozumieć? Od dzisiaj mam wreszcie możliwość przesyłania Giftów, bo 3dniowy okres znajomości minął mi na koncie.
Edytowane przez: "speedy51" paź 9. 2019
speedy5109/10/2019 19:52

Czyli pozostaje jedynie zakup i przesłanie Gift Card'a mam rozumieć? Od d …Czyli pozostaje jedynie zakup i przesłanie Gift Card'a mam rozumieć? Od dzisiaj mam wreszcie możliwość przesyłania Giftów, bo 3dniowy okres znajomości minął mi na koncie.


Jedynie tak... Ale znowu pytanie gdzie kupić gifty znalazłem jakąś stronę ale nie zbyt legitna, druga opcja konto bankowe w AR założyłem już takowe bez zbędnych problemów, ale żeby doładować je to już trzeba przeslac ID card, czyli dowód osobisty, aktualnie stoję w miejscu i nie wiem co dalej.

Edit. Nie doładować tylko żeby wydać kartę Visa trzeba mieć weryfikacje
Edytowane przez: "Rafał__" paź 9. 2019
Tak jak kolega wyżej na g2a, są też na allegro. Ja jutro będę próbować kupić na polskim koncie steama za 20zł i przesłać na drugie konto założone na AR. Powinno przewalutować zgodnie z kursem, opowiem jutro jak poszło.
Edytowane przez: "speedy51" paź 9. 2019
speedy5109/10/2019 19:58

Tak jak kolega wyżej na g2a, są też na allegro. Ja jutro będę próbować kupi …Tak jak kolega wyżej na g2a, są też na allegro. Ja jutro będę próbować kupić na polskim koncie steama za 20zł i przesłać na drugie konto założone na AR. Powinno przewalutować zgodnie z kursem, opowiem jutro jak poszło.


Nie wiem czy nie będzie błędu o innym kraju tak jak jest to z kupowaniem gier na koncie z AR na konto gdzie jest pln jako prezent, po drugie na g2a nie ma w ars, na allegro kiedys były teraz nie wiem czy są
Edytowane przez: "Rafał__" paź 9. 2019
speedy5109/10/2019 19:58

Tak jak kolega wyżej na g2a, są też na allegro. Ja jutro będę próbować kupi …Tak jak kolega wyżej na g2a, są też na allegro. Ja jutro będę próbować kupić na polskim koncie steama za 20zł i przesłać na drugie konto założone na AR. Powinno przewalutować zgodnie z kursem, opowiem jutro jak poszło.


Ale czekam na relacje, może akurat to przejdzie
Na g2a są w USD i przechodzą na pewno, bo Franzes przelewał. Druga sprawa, że nawet pisze, że USD jest obsługiwane przez AR.
speedy5109/10/2019 20:10

Na g2a są w USD i przechodzą na pewno, bo Franzes przelewał. Druga sprawa, …Na g2a są w USD i przechodzą na pewno, bo Franzes przelewał. Druga sprawa, że nawet pisze, że USD jest obsługiwane przez AR.


Tylko mam nadzieję że wiesz o tym że USD I $ to właśnie ars, jak się nie uda z kartą, to jest druga opcja ... Doładować konto za 100 PLN i zmienić wtedy na Argentyne wtedy musi przewalutować
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje