Opublikowano 2 dni temu

Starszy model iPhone

Witam , jaki starszy model iPhone mógłbym kupić żeby sprawdzić czy to wogole dla mnie ? Chciałbym tylko żeby się nie zacinał i dobrze działał na stronach internetowych

Problem jest też że nie wiem gdzie go kupić po dobrej cenie bo na allegro czytałem że też wystawiają podróbki ? Jak wogole sprawdzić czy ten iPhone jest oryginalny ?
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Cebulosz_nie_z_lublina
  Kupuj od supersprzedawców albo od dużych firm, sprawdzaj komentarze, patrz czy wysyłka jest z Polski. Iphone 13 przewija się gdzieniegdzie na Pepperku. Możesz też pomyśleć o podstawowym SE (nowszej generacji). (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika -WilQ-
  Oryginalność jak każdy telefon po IMEI. Na stronie apple możesz również po sprawdzić gonpo numerze seryjnym. (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika 5MBD
  IMO minimum do sprawdzenia systemu to iPhone 12. Nie kupuj od nowych sprzedawców i firm, które wystawiają powystawowe i odnowione sztuki.
  Albo poszukaj używki na Lokalnie od kogoś z długim stażem, kto sprzedaje komplet z pudełkiem ze zgodnym numerem IMEI. Ostatnio dla brata kupiłem iP12 128GB za 960 zł w ładnym stanie.

  Pytanie tylko jak długo zamierzasz go używać i do czego. Bo iPhony z 4GB RAM potrafią się wywalać przy cięższych stronach internetowych.
  Awatar użytkownika szakal666
  Autor
  taką cenę na allegro lokalnie znalazłeś? nowe ip12 to koszt 1800zl...
Awatar użytkownika