Sprzęt AGD z internetu

3
lip 13.
Gdzie polecacie kupić sprzęt agd? Zakupiłem kuchenkę mikrofalową z avans i wygląda jak jakby rzucana była po magazynie. Dodatkowo wygląda na używaną. Czekam na ich reakcję co do odesłania towaru,ale więcej nie kupię tam. Wiecie, które sklepy podchodzą lepiej do pakowania i obsługi? Stacjonarnie nie mam możliwości zakupu, więc jestem skazany na zakupy online.
Aktualizacje społecznościowe
Różne

Grupy

3 Komentarze
Wszędzie gdzie będzie dobra cebula.
Nie ma zasady .. w każdym innym może być podobnie, dolicz sobie jeszcze "obsługę" kuriera. Jak nie zależy Ci koniecznie na nowym opakowaniu a może być zastępcze to np. na outletrtvagd.pl możesz sobie popatrzeć na jakość 1.
eter13/07/2019 11:35

Nie ma zasady .. w każdym innym może być podobnie, dolicz sobie jeszcze "o …Nie ma zasady .. w każdym innym może być podobnie, dolicz sobie jeszcze "obsługę" kuriera. Jak nie zależy Ci koniecznie na nowym opakowaniu a może być zastępcze to np. na outletrtvagd.pl możesz sobie popatrzeć na jakość 1.


Oni tez wystawiaja na allegro i tam maja smarta, a na stronie trzeba placic za wysylke. A co do cen to tez maja roznie. Nie kiedy nowke mozna kupic za tyle co unich 1 klasa. Ale ogolnie ceny przystepne.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje