Sposób na basen

9
lut 17. 2018
Cześć , mam do Was pytanie ... chce chodzić regularnie na basen ( W Lublinie ale nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ).

Jak można ogarnąć tanie ceny czy coś ?
są jakieś sposoby ?
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Najlepiej mieć kartę multisport, spytaj swego pracowadce lub sam spróbuj wyrobić jak jesteś przedsiębiorcą.
benefitsystems.pl
(Ja płacę 23zł + podatek 18% za cały miesiąc)
muminek89lut 17. 2018

Najlepiej mieć kartę multisport, spytaj swego pracowadce lub sam spróbuj wy …Najlepiej mieć kartę multisport, spytaj swego pracowadce lub sam spróbuj wyrobić jak jesteś przedsiębiorcą.https://www.benefitsystems.pl(Ja płacę 23zł + podatek 18% za cały miesiąc)


opisz co masz w zamian, ile wejść i ile lokali itp.
No i czy można mieć tak tanio gdy ma się firmę jednoosobową?
LisPromocjilut 17. 2018

opisz co masz w zamian, ile wejść i ile lokali itp.No i czy można mieć tak …opisz co masz w zamian, ile wejść i ile lokali itp.No i czy można mieć tak tanio gdy ma się firmę jednoosobową?


Pracuje w duzej firmie, mam wejścia na basen z saunami na godzinkę, wejscia na siłownię nielimitowane czasowo, aerobic, sztuki walki i inne czesto nielimitowane. Nie wiem ile kosztuje to przy działalności 1 osobowej, myślę ze 200-300zł max, podzwonic trzeba.
Z ciekawości zadzwonię w poniedziałek
muminek89lut 18. 2018

Pracuje w duzej firmie, mam wejścia na basen z saunami na godzinkę, w …Pracuje w duzej firmie, mam wejścia na basen z saunami na godzinkę, wejscia na siłownię nielimitowane czasowo, aerobic, sztuki walki i inne czesto nielimitowane. Nie wiem ile kosztuje to przy działalności 1 osobowej, myślę ze 200-300zł max, podzwonic trzeba.Z ciekawości zadzwonię w poniedziałek


zależy w jakiej duzej firmie się pracuje, często te karty MulitiSport itp kosztują 60, 80zł i więcej z gorszymi warunkami niż Ty wymieniłeś. Jak byś się czegoś dowiedział to napisz, dla ogółu tu obecnego, może ktoś kiedyś przeczyta i skorzysta:-)
Jeśli karta kosztuje 50 zł, to po prostu oznacza, że pracodawca do niej dopłaca, przeważnie w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Działalności jednoosobowe nie mogą raczej założyć programu (było jakieś minimum pracowników jeszcze jakiś czas temu). Poza tym nie miałoby to żadnego pożytku finansowego dla Benefitu.
Raptuslut 19. 2018

Jeśli karta kosztuje 50 zł, to po prostu oznacza, że pracodawca do niej do …Jeśli karta kosztuje 50 zł, to po prostu oznacza, że pracodawca do niej dopłaca, przeważnie w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Działalności jednoosobowe nie mogą raczej założyć programu (było jakieś minimum pracowników jeszcze jakiś czas temu). Poza tym nie miałoby to żadnego pożytku finansowego dla Benefitu.


"Program MultiSport Plus skierowany jest do firm zatrudniających min. 10 pracowników."
@Cad o to, to. Przy czym jeśli ta dziesiątka rzeczywiście aktywnie korzysta z multisportu, to cena szybko może wzrosnąć i może przestać się opłacać.
Raptuslut 19. 2018

@Cad o to, to. Przy czym jeśli ta dziesiątka rzeczywiście aktywnie ko …@Cad o to, to. Przy czym jeśli ta dziesiątka rzeczywiście aktywnie korzysta z multisportu, to cena szybko może wzrosnąć i może przestać się opłacać.


Jak pracowałem w korpo to mieliśmy na początku rzeczywiście niezłe ceny, z tym, że pracownicy zaczęli handlować kartami dla osób towarzyszących więc dość szybko warunki się zmieniły ^^
Cadlut 20. 2018

Jak pracowałem w korpo to mieliśmy na początku rzeczywiście niezłe ceny, z …Jak pracowałem w korpo to mieliśmy na początku rzeczywiście niezłe ceny, z tym, że pracownicy zaczęli handlować kartami dla osób towarzyszących więc dość szybko warunki się zmieniły ^^


Bo osoby towarzyszące, w odróżnieniu od pracowników, biorą te karty, bo rzeczywiście z nich korzystają. Ta firma zarabia na osobach, które mają karty, ale ich nie używają, albo robią to względnie rzadko. Kiedy muszą płacić siłowniom/basenom za dużą liczbę wejść, to i abonament dla takiej firmy rośnie. To strasznie demotywujący model biznesowy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje