Niestety, ta dyskusja już wygasła
Zakończono

Sposób działania moderacji na wstawkach - dziwny przypadek

lis 22. 2021
Cześć,
wstawiałem wczoraj buty (notabene plusowane przy wyższej cenie, u mnie mróż xD) i moderacja zadziałała w dziwny sposób.
Po pierwsze primo - zmiana ceny na taką sprzed rabatu:
Cena pierwotna wynosiła 248zł, dodając drugi produkt i kod rabatowy wychodziła 205,60zł - taka była podana we wstawce. Pełna instrukcja w jaki sposób niższą cenę uzyskać oczywiście od samego początku wstawki dostępna w opisie! Moderacja zmieniła cenę na 248zł - dlaczego?
Rozumiem że każda promocja wymagająca użycia kodu rabatowego/dodania drugiego produktu do obniżenia ceny będzie w taki sposób moderowana?

Po drugie primo. Zamknąłem wstawkę ze względu na minusy - skoro ludzie minusują wstawkę, to znaczy że to żadna promocja i takową wstawkę zamknąłem. Dodałem komentarz że zakup nadal można dokonać - dla chętnych bo cena w tym momencie nie była do przebicia na żadnym innym sklepie. Moderacja wstawkę ponownie odpaliła, oczywiście zmieniając cenę znów na 248zł i BLOKUJĄC MI MOŻLIWOŚĆ JEJ ZAMKNIĘCIA CZY EDYTOWANIA. Dlaczego został zastosowany taki zabieg?

Po trzecie - pytanie do pepperowiczów. Okazja na te same buty, w cenie o 35zł wyższej (notabene najświeższa czasowo vs moja) jest plusowana, kończy na 175 stopniach. Moja zyskuje -117 stopni. Skąd taka różnica, skoro cena jest dużo bardziej korzystniejsza o jakieś 17%-18%. Oczywiście nie jest to wylanie żalu na społeczność, chciałbym po prostu w przyszłości uniknąć wstawiania okazji, które według was okazjami nie są. Jedyne co mi się nasuwa na myśl, to fakt że takie buty można było kiedyś dużo taniej dostać. Tylko kłóci się to z innymi wstawkami, bo np. Xbox series S z dodatkowym padem był w Auchan za 750zł, każda inna wstawka tylko droższa - skąd w takim razie plusy na takich wstawkach?

Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz